Zmiany w programie SeaZone Music & Conference 2016

5 Cze

9 czerwca wystartuje SeaZone Music & Conference, czyli największe w Polsce spotkanie osób, środowisk i profesji związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną. Przez dwa dni prelegenci z kraju i ze świata będzie dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Z przyczyn niezależnych organizatora, wprowadzono kilka zmian w programie. 

 Ze względów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w organizacji koncertów w Operze Leśnej w dniu 11 czerwca 2016 r. Występy zespołów Kaliber 44 oraz Wspólna Scena zostają przeniesione do klubu Scena (Al. F. Mamuszki 2, Sopot). W związku z tym, iż klub nie dysponuje warunkami pozwalającymi na organizację koncertu zespołu Steve Nash & Turntable Orchestra odbędzie się on w późniejszym terminie,  jesienią bieżącego roku w ramach Before SeaZone Sopot 2017. O dokładnym terminie tego koncertu poinformujemy Was niebawem. Dotychczas zakupione bilety tracą swą ważność i należy dokonać ich zwrotu za pośrednictwem bileterii, w której zostały zakupione. Osoby, które dokonają zwrotu otrzymają od nas rabat 30% na zakup biletów w nowej lokalizacji. Nowa cena biletu to 40 zł. Po koncercie zostańcie z nami na after party z Redbull Thre3style Show Case – informują organizatorzy.

W związku z powyższymi zmianami wprowadzamy również nową cenę na karnet obejmujący koncert w Operze Leśnej 10 czerwca, w klubie Scena 11 czerwca oraz imprezy w klubach: Sfinks700, Clubogaleria SOHO, Wtedy, Ego, Mewa Towarzyska, Spatif, Dream Club. Nowa cena karnetu to 99 zł. Osoby, które kupiły już karnet, proszone są o dokonanie zwrotu za pośrednictwem bileterii, w której zostały zakupione. Jako rekompensatę mamy dla Was karnet w jeszcze niższej cenie 89 zł – wyjaśnia Dominika Łącka.

Program konferencji oraz koncertu 10 czerwca pozostaje bez zmian. Bilety na występ Kelis, Brodki, Zalewskiego i Hatti Vatti można kupić w cenie od 80 zł za pośrednictwem partnerskich bileteriiBilety, które stanowią nagrodę w konkursach utrzymują swoją ważność.

seazone zmiana

>>SPRAWDŹ PROGRAM WYDARZEŃ W RAMACH SEAZONE Music & Conference<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.