Zgłoś się po kulturalne stypendium

22 Lut

Tworzysz? Chcesz nagrać płytę, napisać książkę lub zorganizować wystawę i potrzebujesz środków? Zgłoś się po kulturalne stypendium. Jeszcze do końca lutego można składać wnioski na pierwszy w tym roku nabór na Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska.

Wsparcie finansowe udzielane jest zarówno artystom indywidualnym, jak i grupom twórczym. Granty można otrzymać na różne projekty – np. wykonanie swojego dzieła czy zorganizowanie wydarzenia artystycznego lub kulturalnego.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania można znaleźć na stronie: www.gdansk.pl/https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/biuro-prezydenta-ds-kultury/stypendium-kulturalne-miasta-gdanska-regulamin-i-wniosek,a,23723urzad-miejski/biuro-prezydenta-ds-kultury/stypendium-kulturalne-miasta-gdanska-regulamin-i-wniosek,a,23723.

Szczegółowych informacji na temat Stypendium Kulturalnego udziela Wioletta Sobiechowska, Biuro Prezydenta ds. Kultury, ul. Nowe Ogrody 8/12, pokój 123, tel. (58) 323 65 15, e-mail: wioletta.sobiechowska@gdansk.gda.pl.

Stypendium przyznawane jest na wniosek osoby fizycznej, zamieszkującej w Gdańsku albo realizującej projekt odbywający się lub związany z Gdańskiem, w trybie konkursu wniosków w drodze otwartego naboru. Przyznawane jest trzy razy w roku. Wnioski o przyznanie Stypendium należy składać do końca lutego, maja i września danego roku kalendarzowego.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.