Wygraj bilet na SHC Elements ‚Showroom’ (KONKURS)

11 Lut

Już po raz 4 w Trójmieście odbędzie festiwal SHC Elements, który ponownie sygnowany będzie tytułem ‚Showroom’. 13 i 14 lutego w Kryształowej Sali sopockiej Zatoki Sztuki na uczestników wydarzenia czekać będą targi streetwearowe, koncerty, opening party, konkurencje taneczne i konkursy z nagrodami. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na imprezę! 

– Podczas tej edycji spotkamy się po raz pierwszy nie w 2, a w 3 strefach. Jedna z nich to strefa targowa B2C, gdzie będziemy mogli zapoznać się i zakupić w atrakcyjnych cenach produkty z asortymentu naszych ulubionych marek odzieżowych. Ponownie pojawi się także typowa strefa B2B, w której to prezentowane będą kolekcje na jesień i zimę roku 2015. Właściciele sklepów będą mogli zapoznać się z asortymentem oraz podjąć decyzję o zamówieniu towaru i wprowadzeniu go do sklepów. Pośród marek znajdujących się w strefie B2B znajdziemy najlepsze, światowe marki streetwearowe takie jak Stussy, KangaROOS, Herschel Supply, Starter, Undefeated i wiele innych – informują organizatorzy. – Po raz pierwszy tak na festiwalu, jak i na północy kraju, pojawia się koncept zaadresowany do środowiska sneakerowego. SHC Market pojawi się na SHC Elements jako 3 strefa targowa. Pojawią się zarówno prywatni resellerzy jak i sklepy – dodają.

Tej zimy nie zabraknie także najlepszej muzyki. Przed targami, w trakcie Opening Party w odpowiedni klimat uczestnikom pomogą wbić się tacy artyści jak Kuba Knap, Leh i Da Vosk Docta. Po zamknięciu strefy targowej pierwszego dnia, na SHC Party zagrają Quebonafide, Deys i DJ Seli.

– Jak co edycję i tym razem nie mogło zabraknąć tańca na SHC Elements. Restaurację Zatoki Sztuki zmieniamy w tym roku w Taneczne Pole Bitwy – informuje Mateusz Dębowski z MagictownGroup – Contest Taneczny pozostaje w niezmienionej formie All Styles, dzięki której każdy może się zmierzyć z każdym, bez względu na reprezentowany styl. Nagroda? Premiowane są 3 pierwsze miejsca co jest zmianą w stosunku do poprzednich odsłon Contestu. Pula nagród za 1 miejsce wynosi aż 1500 zł, 2 miejsce to 1000 zł, a 3-cie 700 zł. Nieźle nie? Jest o co walczyć! – zachęca.

Bilety do nabycia w: Salon Fryzur Męskich, Fat Cap, Prosto Shop Sopot, Magictown w następujących cenach: Opening Party – 40 zł, SHC Party – 40 zł, Karnet – 65 zł, Tradeshow – FREE.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj karnet na festiwal!

Gdzie i kiedy odbyła się pierwsza edycja SHC Elements?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (13 lutego) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SHC ELEMENTS. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 lutego, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.