The Neighbourhood wystąpią w Gdańsku

18 Lis

The Neighbourhood to kalifornijski zespół, który tworzy pięciu wszechstronnych
muzyków: wokalista Jesse Rutherford, gitarzyści Jeremy Freedman i Zach Abels,
basista Mikey Margot i perkusista Brandon Fred. Trójmiejscy fani będą mieli okazję usłyszeć grupę 2 marca w gdańskim klubie B90. 

Charyzmatyczna grupa, przezdługi czas owiana tajemnicą, w 2013 r. zyskała ogromną popularność za sprawą singli „Sweater Weather” i „Afraid”. Również w Polsce zdobyli szczególnie liczną rzeszę fanów – być może dlatego, że sami dobrze wiemy, co oznacza „pogoda na sweter”. W swoich wcześniejszych kompozycjach zespół odkrywczo łączy rockowe instrumenty z estetyką R&B i hip-hop; w tym roku wydali kolejny album – „Wiped Out!” – na którym kreują nowe brzmienie: wielowarstwowe, nastrojowe,
hipnotyczne i melodyjne.

The Neighbourhood wciąż się rozwijają, w efekcie wyzwalając jeszcze bardziej szaloną energię, jednocześnie nie tracąc w swych piosenkach nic z ich delikatnej urody. Jak sprecyzował swą wizję Jesse, jest to „happy music for sad people”.

Przedsprzedaż biletów rusza w piątek 20 listopada o godz.10:00. Punkty sprzedaży: salony EMPiK i MediaMarkt w całej Polsce oraz platformy internetowe: www.ekobilet.plwww.biletomat.plwww.biletin.plwww.ticketpro.plwww.tickets.soundrive.pl.

artwork poland

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.