The LOLLIPOPS w sopockim klubie Underground

18 Lis

Koncerty olsztyńskiej grupy to wybuchowa mieszanka rock’n’rollowej werwy,​ ​filmowego klimatu i psychodelicznych odskoków.​ ​Wszystko to podane w gęstej atmosferze gitarowego zgiełku, pulsującego basu i​ ​mocnych bębnów, okraszonych śpiewem charyzmatycznej wokalistki Kasi Staszko.​ The LOLLIPOPS wystąpią w klubie Underground w Sopocie już 22 listopada. 

Koncert to mocna pozycja dla wszystkich fanów takich artystów jak PJ Harvey, Nick​ ​Cave czy Queens Of The Stone Age. Zespół debiutował w 2011 roku albumem „Hold!”, z którego pochodzi szerzej znany​ ​singiel pt. „Good Girl”. Album wyraźnie odwoływał się do gitarowego grania w​ ​stylu lat ‘50 i ’60 i zdobył ogromne uznanie wśród krytyków i słuchaczy.

W 2014 roku pojawił się drugi album pt. „Miniatures”, na którym zespół pokazał się z​ ​bardziej emocjonalnej strony. Jest na nim mniej przebojowych piosenek, ale​ ​poprzez umiejętne wyważenie hałasu i spokoju jednocześnie on głębiej wciąga słuchacza.

W wersji koncertowej te utwory zyskują jeszcze więcej, kiedy widzimy piątkę​ ​muzyków na scenie, w obłokach dymu, porozumiewających się niemalże bez​ ​słowa i czerpiąc wyraźną frajdę z grania przed publicznością. Koncert rozpocznie się o godzinie 21:​30. Bilety w cenie ​1​5 złotych do nabycia w klubie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.