Teatrzyk Młodego Artysty – nowy projekt CK

19 Sty

Centrum Kultury wychodzi z nową inicjatywą. 22 stycznia organizuje pierwsze spotkanie z cyklu „Teatrzyk Małego Artysty” skierowanego do dzieci i młodzieży. Mile widziane są różne talenty, od tych popularnych, takich jak śpiew i taniec, po te niecodzienne, które zostały opanowane do perfekcji.

W Teatrzyku Młodego Artysty młodzi adepci mogą: zaśpiewać ulubioną piosenkę, zrobić gwiazdę, powiedzieć wiersz, a nawet zbudować auto z… patyków. Ważne jest zarówno czynne uczestnictwo, jak i kibicowanie na widowni. Bo każdy niezdecydowany może przyjrzeć się swoim rówieśnikom i następnym razem wystąpić na scenie. Spotykania odbywają się raz w miesiącu.

Zasady są proste. Chętni powinni mieć nie więcej niż 15 lat, występ może trwać maksymalnie 7 minut, a chęć prezentacji należy zgłosić u prowadzącego (zapisy od godz. 11.30 do 11.50). W Teatrzyku Młodego Artysty mile widziane są osoby indywidualne lub grupy osób, takie jak zespół muzyczny lub grupa taneczna.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Bochan-Jachimek. Organizatorzy podkreślają, że w teatrzyku liczy się dobra zabawa, a nie konkurencja. Kolejne spotkania odbędą się: 12 lutego, 5 marca, 23 kwietnia, 28 maja i 25 czerwca.

tea1

Teatrzyk Młodego Artysty
22 stycznia, niedziela, godz. 12.00
Centrum Kultury w Gdyni
ul. Łowicka 51.

Źródło: Informacja prasowa.

One Reply to “Teatrzyk Młodego Artysty – nowy projekt CK”

  1. Kto chce zarobic w necie kilkanascie $$$$ dziennie? Sposob jest prosty i dziala, poszukajcie sobie w google: jak kosic kase na adfly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.