Sztuka w Mieście. Komu to potrzebne?

11 Paź

Czy sztuka w przestrzeni publicznej jest komuś potrzebna, czy stanowi wymysł spragnionych uznania artystów? Działa na nas jak balsam? A może irytuje i przeszkadza? Posłuchaj co o przestrzeni publicznej mówią specjaliści. Spotkanie odbędzie się 14 października o godz. 11.00 w siedzibie Instytutu Kultury Miejskiej (Długi Targ 39/40).

Jeśli przestrzeń publiczna jest dla Ciebie ważna, zapraszamy do dyskusji w gronie specjalistów praktyków na co dzień działających w miejskich przestrzeniach podczas 5. Seminarium o Przestrzeni Publicznej – zachęcają organizatorzy.

O tym, czy sztuka w mieście jest potrzebna, opowiedzą badacze i animatorzy: dr hab. Bogusław Dziadzia z Uniwersytetu Śląskiego, dr Maja Brzozowska-Brywczyńska z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Szymon Pietrasiewicz z Centrum Kultury w Lublinie.

Fundacja Wspólnota Gdańska, organizator wydarzenia, zaprasza szczególnie artystów, animatorów kultury, urbanistów, architektów, przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych samorządów.

Seminarium jest bezpłatne i odbędzie się w siedzibie Instytutu Kultury Miejskiej (Długi Targ 39/40).

UWAGA! Zanim przyjdziesz, zgłoś swój udział! Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsca pod adresem: m.switala@wspolnotagdanska.pl
Więcej: www.rozdrozawolnosci.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.