Streetwaves, czyli miejskie kolonie we Wrzeszczu (FOTO)

1 Cze

Weekend na Dolnym Wrzeszczu i Wyspie Sobieszewskiej należał do gości i organizatorów Festiwalu Streetwaves. Tegoroczna odsłona przebiegała pod hasłem „Miejskie kolonie, nadmorskie wczasy”.

Streetwaves rozpoczęło się w sobotę w Parku Kuźniczki, gdzie można było zjeść spóźnione śniadanie przy akompaniamencie zespołu Wild Books. Dla najmłodszych zostały przygotowane zajęcia ruchowe oraz warsztaty technik miksowania i skreczowania połączone z potańcówką. Z kolei dla każdego, kto zawitał do parku ze swoim czworonożnym pupilem znalazło się miejsce w „Dog’s comfort zone”.

Atrakcje czekały również w innych częściach dzielnicy: piesze wycieczki z przewodnikami, wyścig łódeczek w Parku nad Strzyżą oraz występy artystyczne i koncerty m.in.: Pablopavo i Ludziki, Król, Burninghole i L.U.C.

belka-galeria2

Drugi dzień rozpoczął się od śniadania na Wyspie Sobieszewskiej, po którym można było wziąć udział w licznych zabawach sportowych idealnie wtapiających się w klimat nadmorskich wczasów. Oprócz aktywności fizycznej, organizatorzy zapewnili warsztaty tworzenia bukietów, latawców, pacynek, toreb oraz siedzisk. O muzyczny akcent zadbali: Slalom, Wojtek Mazolewski Trio, DVA i Pustki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.