Stoned Jesus pielgrzymuje do Gdyni (KONKURS)

27 Lut

Na fali sukcesu „Pilgrims” i zgodnie z tytułem owego krążka Stoned Jesus 20 kwietnia startują z kolejną trasą europejską koncertową, która zakończy się dopiero 12 maja. W jej trakcie trio wystąpi także po raz kolejny w Gdyni – koncert odbędzie się 22 marca w znanym i lubianym klubie Ucho. Tego wieczora trójmiejscy fani Stoned Jesus będą mogli zobaczyć zespół w nieco odświeżonej odsłonie – nie zabraknie na pewno sprawdzonych stonerowych hiciorów („I’m the Mountain” ma na YouTube już prawie 12,5 MILIONA ODSŁON!), ale także nowych numerów z „Pilgrims”, chyba bardziej piosenkowej i pustynnej płyty SJ. A zatem – będą i psychodeliczne instrumentalne odloty, i trochę imprezy. To najlepsze połączenie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na koncert!

Ukraińskie stoner-rockowe trio Stoned Jesus zagrało już w naszym kraju, w tym w gdyńskim klubie Ucho kilkanaście świetnie przyjętych koncertów. W dużej mierze dzięki popularności, jaką zespół zyskał sobie dzięki kapitalnym koncertom, grupa podpisała w zeszłym roku kontrakt z jedną z największych wytwórni w świecie rocka i metalu – Napalm Records. Pierwszy album wydany sumptem tej wytwórni, „Pilgrims”, ugruntował pozycję Stoned Jesus na zachodzie Europy. 

Podczas tego występu gwiazdę wieczoru supportować będą ich rodacy – psychodeliczno-garażowe trio Straytones oraz lokalny support, którego ogłoszenie jeszcze przed Wami.

Bilety na koncert kosztują 50 zł w przedsprzedaży i 60 w dniu koncertu na bramce.

Stoned Jesus + Straytones, TBA
Klub Ucho, Gdynia
22. marca 2019, 18:30
Bilety: 50/60: goout.net/pl/bilety/stoned-jesus+straytones/pdwd/

                                          >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Organizatorzy: Leave No One Behind Booking, I Did It: One Man Booking Agency.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na koncert w klubie UCHO.

                                  Ile albumów studyjnych nagrał zespół Stoned Jesus?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (20 marca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – UCHO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 marca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert w klubie UCHO.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fot.tyt.: Yuriy Milchak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.