Spotkania z książką w plenerze

13 Lip

W tym roku miłośnicy literatury już po raz 9. będą mogli spotkać się z dobrą książką i z ciekawymi autorami. A to wszystko w niezwykłych okolicznościach przyrody. Plener Literacki na bulwarze Nadmorskim w Gdyni startuje 31 lipca. Bo przecież „nie ma nic przyjemniejszego niż pogrążyć się w dobrej książce, słuchając szumu nadmorskich fal”.

Gdynia oraz Fundacji Historia i Kultura serdecznie zapraszają na letni Plener Literacki, który odbędzie się na bulwarze Nadmorskim w Gdyni od 31 lipca do 2 sierpnia 2020.

Letnie spotkania z książką zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i turystów. I chociaż w tym roku, z powodu pandemii, całe mnóstwo wydarzeń promujących czytelnictwo zostało odwołanych lub przeniesionych do przestrzeni wirtualnej, teraz już wracamy powoli do normalności.

Tak było rok temu – Nadmorski Plener Czytelniczy, fot. Magdalena Czernek

Tegoroczny Plener Literacki będzie zorganizowany z poszanowaniem wszelkich wymogów i zaleceń sanitarnych na rzecz bezpieczeństwa wszystkich uczestników.

W programie wydarzenia czekają spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek przygotowana przez wydawców z całej Polski oraz liczne atrakcje dla całej rodziny.

Bulwar Nadmorski od 31 lipca do 2 sierpnia!

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

 Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.