Potańcówka na dechach Opery Leśnej (KONKURS)

29 Lip

Sierpniowe potańcówki na dechach Opery Leśnej to propozycja dla wszystkich Sopocian, mieszkańców Trójmiasta, kuracjuszy i turystów na spędzenie niedzielnego późnego popołudnia na świeżym powietrzu, przy dźwiękach dobrej muzyki! Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Zabawa taneczna na scenie sopockiego leśnego amfiteatru, w gronie przyjaciół, rodziny, sąsiadów to nawiązanie do przedwojennej i powojennej tradycji, cieszących się ogromną popularnością, sopockich fajfów, które odbywały się w Grand Hotelu i Klubie Non Stop.


Potańcówki odbędą się dwukrotnie – w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Gościem muzycznym pierwszej z nich będzie DJ Wika, najstarsza w Polsce DJ-ka, która od kilku lat skutecznie rozkręca międzypokoleniowe imprezy taneczne.
W Sopocie towarzyszyć jej będzie Pan Smok, chłopak z Żoliborza, od dziecka związany z muzyką, miłośnik czarnych płyt i polskiej muzyki funk!

dj

Terminy: 7.08. niedziela | 28.08. niedziela |
Godzina: 17:00
Miejsce: Opera Leśna w Sopocie

Wejściówki: 10zł do kupienia w:
Kasie Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, Sopot, codziennie w godzinach od 10:00 – 20:00
Punkcie Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu, codziennie w godzinach od 12.00 do 20:00 oraz na www. bart.sopot.pl; www.operalesna.sopot.pl.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na potańcówkę w Operze Leśnej.

                                               Jak naprawdę nazywa się DJ Wika?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (4 sierpnia) do godziny 11.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – POTAŃCÓWKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 sierpnia, do godziny 11.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami podwójne zaproszenia do Opery Leśnej.

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.