Ponad 100 spektakli latem w Teatrze Wybrzeże

21 Lip

Trwa intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże. Od czerwca do końca sierpnia na czterech scenach teatru zaprezentowanych zostanie ponad setka spektakli, w tym aż 4 premiery. 
Za nami premiera RAJU DLA OPORNYCH, WESOŁYCH KUMOSZEK Z WINDSORU i MURZYNA WARSZAWSKIEGO. W sierpniu zaprezentujemy Państwu adaptację monumentalnej powieści Bolesława Prusa FARAON – tego trudnego, ale jakże fascynującego zadania podjął się Adam Nalepa! – informuje Grzegorz Kwiatkowski z Teatru Wybrzeże.

A co poza tym? Bogaty repertuar naszych scenicznych hitów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię.

Podczas wakacyjnych miesięcy na scenach TW wystawione zostaną: TRESOWANE DUSZE, PORTRET DAMY, PRZEDWIOŚNIE, SEKS DLA OPORNYCH, PODRÓŻE GULIWERA, SEANS, AMATORKI, WIELKĄ IMPROWIZACJĘ, CZAROWNICE Z SALEM, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, AKT RÓWNOLEGŁY, spektakl SKRZYNK@PANDORY, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, BABĘ CHANEL, TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D’AMORE, PŁATONOWA oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Zakupu biletów można dokonywać za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru. Bilety na WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU są do kupienia wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.