Organek w Parlamencie

23 Gru

24 stycznia na scenie gdańskiego Klubu Parlament wystąpi zespół Organek z charyzmatycznym liderem i zarazem założycielem grupy – Tomaszem. Start: 20.00. 

Organek to klasyczne w brzmieniu, nowatorskie w formie vintage rockowe power trio tu i ówdzie wspomagane organami Voxa. Wyraziste, błyskotliwie opisujące teraźniejszość teksty osadzone w pełnej cytatów i historycznych odniesień muzyce, a także niezwykła ekspresja sceniczna, stanowią o wartości zespołu powołanego do życia w 2013 roku przez jego lidera, autora tekstów i kompozycji, gitarzystę i wokalistę – Tomasza Organka. Stały skład uzupełniają: basista Adam Staszewski oraz perkusista Robert Markiewicz. Trio okazjonalnie wspomaga obsługujący instrumenty klawiszowe Tomasz Lewandowski.

Album „Głupi” zawiera jedenaście autorskich kompozycji czerpiących z tradycji vintage rocka definiowanego przez zespół w sposób nieszablonowy i bezpretensjonalny, tworząc zupełnie nową jakość na polskim rynku. Jakość kojarzoną z niezaprzeczalną oryginalnością zespołu oraz jego siłą i szczerością przekazu. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia: m.in. „Mateusz Trójki 2014” oraz Nagroda im. Grzegorza Ciechowskiego przyznana w roku 2014.

Bilety w cenie 45 zł (w przedsprzedaży) oraz 50 zł (w dniu koncertu) do nabycia w następujących punktach sprzedaży: Sieć Salonów Empik, Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2,  Punkt Lotto (piętro -1 w C.H Manhattan), Sklep Muzyczny Puls (ul. Wójta Radtkego 47A) oraz za pośrednictwem strony internetowej.

organek internet

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.