Najważniejsze postacie uniwersum na dużym ekranie (KONKURS)

22 Lip

ENEMEF: Marvel Nights, czyli podwójny Maraton Marvela, który odbędzie się w kinach sieci Multikino 25 lipca i 1 sierpnia to dwie noce z najpopularniejszymi i najbardziej ekstrawaganckimi superbohaterami współczesnej popkultury. Mamy dla Was bilety na pierwszą edycję wydarzenia! 

Na ekranie pojawią się wszystkie najważniejsze postaci uniwersum: Iron Man, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka. Prezentowane tej nocy filmy zostały zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o każdy szczegół uniwersum Marvela. Epickie sceny walki, interesująca fabuła i heroiczne wyczyny bohaterów sprawiają, że nie można oderwać wzroku od ekranu.

W repertuarze maratonu ENEMEF: Marvel Nights 1, który odbędzie się 25 lipca znalazły się takie hity jak: Iron Man 2D, Thor 3D, Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie 3D oraz Avengers 3D.

W czasie Marvel Nights 2 (1 sierpnia) zobaczymy: Iron Man’a 3D, Thor: Mroczny świat 3D, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D oraz premierowo film pt. Strażnicy Galaktyki 3D.

Maratony w ramach ENEMEF: MARVEL NIGHTS odbędą się 25 lipca (piątek) i 1 sierpnia (piątek) jednocześnie w 25 Multikinach w Polsce. Godzina rozpoczęcia i zakończenia: pierwsza noc – rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano, druga noc – rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:00 rano.

Cennik biletów:

1 dzień:

– 21 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy

– 25 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 26 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych – 27 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 29 zł: cena normalna

2 dzień:

– 31 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 31 zł każdy

– 35 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 36 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych – 37 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 39 zł: cena normalna

Karnet (obejmuje dwa dni):

– 48 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 48 zł każdy

– 56 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 57 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 59 zł: cena normalna

UWAGA: Odpowiedz na pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na pierwszą część niezwykłego maratonu!

marvel1 multi 800x600

Którą z supermocy bohaterów, których będzie można zobaczyć podczas ENEMEF: MARVEL NIGHTS 1, chciałbyś posiadać i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (24 lipca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych, wyczerpujących i nietuzinkowych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 lipca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.