Mobb Deep w Gdańsku

1 Lut

Magnetic Group zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Legendary Beats. 6 lutego na scenie gdańskiego klubu B90 zagoszczą Havoc oraz Prodigy, czyli duet Mobb Deep. Start: 19.00. 

Postanowiliśmy ponownie sięgnąć do nowojorskich korzeni i tym razem naszymi gośćmi będą Havoc oraz Prodigy, czyli zespół Mobb Deep. Amerykanie odwiedzą Polskę z dwoma koncertami w Gdańsku i Warszawie! –  zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy koncertu.

Duet raperów, w którego skład wchodzą Kejuan „Havoc” Muchita oraz Albert „Prodigy” Johnson, działa na scenie od blisko 25 lat. Ich współpraca zaowocowała takimi płytami jak „Hell on Earth”, czy „The Infamous”, do której singiel „Shook Ones Pt. II” okazał się jednym z najbardziej wpływowych numerów w historii rapu. Jako support przed koncertem w B90 wystąpi trójmiejska formacja DwaZera. Impreza startuje o 19:00.

Bilety do nabycia w klubie B90 (ul. Doki 1), w sklepie D-Store58 (ul. Grunwaldzka 140) oraz za pośrednictwem platform internetowych takich jak: interticket.pl, ticketpro.pl oraz biletomat.pl.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.