Łowcy ciężkich brzmień w Parlamencie

21 Lut

Już 9 marca na deskach sceny klubu Parlament pojawi się zespół Hunter. W ramach trasy Imperium Tour grupa promować będzie wydany w listopadzie 2013 roku album zatytuowany „Imperium”.

Doskonale znana fanom ciężkich rytmów kapela ze Szczytna w listopadzie 2013 roku wydała swój szósty album. Muzycy dowodzą, że nie bez powodu zasługują na miano legendy polskiego metalu. Płyta zbiera same pozytywne recenzje. Niebanalna warstwa muzyczna oraz zręczna zabawa słowem to cechy charakterystyczne formacji. Teksty dość obrazowo przedstawiają poglądy muzyków na tematy społeczne i ideologiczne. Płyta „Imperium” to kolejny przykład na to, że Hunter to kapela, która nie szuka promocji czy poklasku, teksty i muzyka są szczere i autentyczne.

HUNTER powstał w Szczytnie, założony przez gitarzystę Pawła “Draka” Grzegorczyka i perkusistę Grześka “Brooza” Sławińskiego. Po początkowych roszadach personalnych, już jako trio, w 1991 roku muzycy otrzymali propozycję zagrania koncertu w Niemczech. O tego czasu zespół działał coraz dynamiczniej. Liczne występy na festiwalach czy imprezach masowych spopularyzowały Huntera wśród fanów ciężkiego grania. Przez ponad 20 lat działalności na rynku muzycznym, Hunter wydał 6 albumów.

Źródło: Informacja prasowa.

Koncert startuje o godzinie 20.00 w gdańskim klubie Parlament (ul. Św. Ducha 2). Przed gwiazdą wieczoru na scenie pojawi się support. Bilety w cenach: 35zł (przedsprzedaż) lub 40zł (w dniu koncertu) do nabycia poprzez strony internetowe ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, w punktach sprzedaży: Lotto (CH Manhattan, Gdańsk), Sklep Muzyczny Puls (Gdynia), sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn oraz przy wejściu do klubu.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.