Kup bilet do kina dla medyka

28 Kwi

Można im bić brawo albo śpiewać na balkonach. Szyć maseczki ochronne i dostarczać posiłki. Wdzięczność wobec osób, które podczas pandemii narażają się dla nas wszystkich, można wyrazić na wiele sposobów. Na przykład zapewniając im miłe chwile relaksu wtedy, kiedy życie wróci już do normalności, a kina zostaną ponownie otwarte. Kup „zawieszony” bilet dla Medyka, w cenie 15 złotych, do Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego. Skorzystają z niego lekarz, pielęgniarka albo ratownik medyczny.

Po wznowieniu działalności przez Kino Studyjne GCF sprzedana pula „zawieszonych” biletów zostanie podzielona i przekazana szpitalom i jednostkom ochrony zdrowia.

Bilety w ramach akcji „Kino dla Medyka” dostępne są online na stronie www.gcf.org.pl w zakładce „Kino Studyjne”.

Takie potwierdzenie otrzymuje mejlem ktoś, kto zdecyduje się kupić bilet do Kina Studyjnego GCF do wykorzystania przez lekarza, pielęgniarkę czy ratownika medycznego.

Biorąc udział w akcji nie tylko zrobisz dobry uczynek, poprawiając nastrój komuś, kto dziś dzielnie stawia czoła epidemii dla dobra nas wszystkich, ale także pomożesz swojemu ulubionemu kinu przetrwać ten trudny czas.

Fot.tyt.: Kup bilet do kina dla medyka // mat.prasowy Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.