Kultowy Freddie Mercury na dużym ekranie (KONKURS)

21 Lis

Uczcij pamięć Freddiego Mercurego w rocznicę jego śmierci z fanami na całym świecie, biorąc udział w wyjątkowym wydarzeniu. Odnowiona cyfrowo wersja najlepszego koncertu wszechczasów – „Queen Rock Montreal”, po raz pierwszy w Polsce wyświetlona zostanie na dużym ekranie tylko 24 listopada w Multikinie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Koncert Queen Rock Montreal uznawany jest za jeden z najlepszych wystąpień zespołu Queen. Zarejestrowany na żywo w Montreal’s Forum w 1981, był pierwszym występem nagranym przez grupę w formacie kinowym. Teraz oryginalny film został odrestaurowany w Ultra HD wraz z wspaniałym dźwiękiem przestrzennym, żeby stworzyć nie lada gratkę dla fanów Queen na całym świecie.

Genialne widowisko uświetniły najważniejsze hity grupy. Fani zgromadzeni na koncercie, a teraz widzowie Multikina usłyszą takie hity jak: We Will Rock You, Killer Queen, Under Pressure, Crazy Little Thing Called Love, We Are The Champions, Another One Bites The Dust and Bohemian Rhapsody. Queen Rock Montreal jest bez wątpienia jednym z nawiększych wydarzeń muzycznych na dużym ekranie Multikinia. Nie możesz tego przegapić!

„Queen Rock Montreal” będzie można zobaczyć 24 listopada o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz on-line w następujących cenach: 25 zł (normalne), 23 zł (ulgowe), 21 zł (Facebook), 20 zł (Multikino&Gala).

Queen-plakat

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i przeżyj koncertowe emocje w wygodnym kinowym fotelu!

Który ze sławnych muzyków w liście, który napisał przed swoim samobójstwem, wspomniał lidera zespołu Queen i czego dotyczyła ta informacja?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do niedzieli (23 listopada) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 listopada, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.