KOBARU VERNISSAGE w klubogalerii Bunkier

3 Wrz

12 września w gdańskim klubie Bunkier rozpocznie się wystawa prac Kobaru – fotografa i charakteryzatora specjalizującego się w sesjach zdjęciowych dla zespołów i muzyków. Dodatkową atrakcją będzie koncert trójmiejskiej grupu Octopussy.

Wernisaż prac Mariusza „Kobaru” Kowalaodbędzie się w czwartek, 12 września, w Bunkrze (Gdańsk, ul. Olejarna 3). Artysta fotografik znany ze współpracy z Zombie Boy’em, Iggy Poppem, grupą Behemoth ma na swoim koncie także sesje zdjęciowe z Acid Drinkers, Czesław Śpiewa, Pneumą czy Combichrist. Jego prace to nie tylko sesje zdjęciowe, ale także charakteryzacje muzyczne i dzieła graficzne, utrzymane w mrocznym, nietuzinkowym klimacie. Początek wernisażu zaplanowano na godzinę 19:00. Wystawę będzie można oglądać do 31 października.

Mariusz KOBARU Kowal to fotograf i charakteryzator specjalizujący się w sesjach zdjęciowych dla zespołów i muzyków, współpracował z takimi artystami jak: Behemoth PL, Iggy Pop and the Stooges, Combichrist (The Official Fan Page), Vader, Cannibal Corpse, Gojira czy Fear Factory. Fotografuje od ok. 2005 roku, absolwent Międzynarodowego Studium Dziewulskich na kierunku charakteryzacja i efekty specjalne. Autor wielu warsztatów fotograficzno charakteryzatorskich. Autor zdjęć do płyty Acid Drinkers – Fishdick Zwei – The Dick Is Rising Again oraz okładki solowej płyty Grzegorz Skawiński – Me & My Guitar. W 2011 roku Charakteryzator na planie teledysku Lucyfer zespołu Behemoth.

www.facebook.com/kobaru.photography

www.kobaru.pl

Octopussy to trójmiejski zespół rockowy łączący brzmienia klasycznego rocka, rock’n’roll, stoner oraz blues. Zespół podczas występu zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Jak sami muzycy twierdzą, w tej muzyce nie ma jednoznacznego przekazu, można za to usłyszeć echa klimatu południa USA oraz rozległych terenów pustynnych. Zespół między innymi tworzą muzycy Ampacity oraz Blindead.

www.octopussy.8merch.com

www.octopussyband.bandcamp.com

www.octopussyband.com

kobaru-plakat

Polecamy!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “KOBARU VERNISSAGE w klubogalerii Bunkier”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.