Hejterzy dyndają mi obok pasa od pończoch! – xRonix (WIDEO)

30 Lip

Roni Lachowicz znana również jako xRonix to piercerka i body modification artist. Jest pierwszą osobą w Polsce, która wytatuowała sobie oczy! O tym dlaczego gdański Tattoo Konwent lubi najbardziej, co dynda jej koło pasa od pończoch i jakich szkód narobić może babcia z pistoletem, posłuchajcie w wywiadzie dla my3miasto.pl.

Zaczęła od wytatuowania własnych gałek, po czym przyszedł czas na oczy znajomych. Zabieg wykonała samodzielnie. Roni to niewątpliwe jedna z najbardziej ekstremalnie wyglądających postaci w Polsce. Poza tatuowaniem oczu zajmuje się wszelkiego rodzaju modyfikacjami ciała. Swoje portfolio, czyli wszystkie body modyfikacje, jakie wykonała, prezentuje na swoim blogu – www.photoblog.pl/xronix, po którego uruchomieniu nie bez przyczyny pojawia się komunikat z zapytaniem o wiek. Niektóre dzieła naprawdę mogą szokować! Oprócz kolczykowania i modyfikowania zajmuje się także modą, podbojami lumpeksów i ręcznie wykonuje różnego rodzaju gadżety, np. kapelusze, albumy.

Rozdwojony język, rogi, ogromne tunele – to tylko niektóre z modyfikacji, jakie posiada. Prywatnie – obrończyni praw zwierząt, weganka, blogerka i… posiadaczka figury, której można tylko pozazdrościć. Rozmowa odbyła się podczas tegorocznej edycji Gdańsk Tattoo Konwent 2012. Krótko o tym dlaczego, co i jak porozmawiałyśmy tuż po tym, jak nawzajem upewniłyśmy się, że nosy w bezlitosnym świetle kamery nie świecą się za bardzo… Efekty zobaczcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.