Grubson, Jarecki i Dj BRK w Kwadratowej (KONKURS)

15 Kwi

Grubson wjeżdża do Gdańska z nowym albumem i 16 kwietnia  (czwartek) wystąpi w gdańskim Klubie Kwadratowa. Weź udział w naszym konkursie i zgarnij podwójne zaproszenie na koncert – impreza startuje o 20.00. 

Grubson jest osobą obok której nie można przejść obojętnie – jego charakterystyczny głos, flow, muzyka oraz przekaz trafia do coraz szerszego grona ludzi. Dzięki takim utworom jak „Ja majka mam”,” Kochana” czy „Ludzie prości” od jakiegoś czasu jest osobą rozpoznawalną na polskiej scenie.

Po trzech świetnie przyjętych albumach przyszedł czas na kolejny, który po raz kolejny zaskakuje pozytywną energią. Nie możemy się doczekać chwili, w których usłyszymy zarówno świeże kawałki, jak i te z poprzednich albumów na koncercie w naszym klubie! Nie może Was zabraknąć! – zachęcają organizatorzy koncertu z klubu Kwadratowa.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Do którego miejsca listy OLiS dotarł pierwszy studyjny album Grubsona?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (16 kwietnia) do godziny 11.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – GRUBSON W KWADRATOWEJ. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 16 kwietnia, do godziny 11.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>ZOBACZ TAKŻE: „Eurowizja to nie nasza bajka!” – Grubson dla my3miasto.pl (WIDEO)<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.