Gdzie najlepiej zabawisz się w majówkę?

28 Kwi

Nadchodzi uwielbiany przez wszystkich długi weekend. Początek maja to idealna okazja by odpuścić trochę z tonu i zabawić się razem z bliskimi. Gdzie zrobić to najlepiej? Sprawdźcie 3miejski majówkowy przegląd kulturalno-imprezowy!

Ania, która na co dzień nie ma czasu na zabawę, opowiada: – W końcu majówka! Obowiązkowo muszę wybrać się na jakąś imprezę, bo szkoda ten cały wolny czas przesiedzieć w domu. A skoro są aż cztery dni wolnego, znajomi się nie wywiną od spotkań i nocnych wypadów na miasto. Będziemy szaleć, to jest pewne!

Fani clubbingu w długi weekend mają z czego wybierać. W klubie Atelier czeka na was trzydniowa zabawa. Pierwszy dzień z Dj Czarną, która rozbawi was w rytmach R&B, funk i disco. W programie także impreza z Dj Sympatique, oficjalne otwarcie Kulturalnej Plaży Trójki i koncert na plaży.

atelier majówka

Niezapomniane wrażenia czekają na was także w Unique Club & Lounge. Back to the roots, Xclusive nightout i Unique experience to trzy nieziemsko zapowiadające się imprezy, które odbędą się w ramach Wielkiej majówki. Kuszą także organizatorzy: – Już w sobotę naszym honorowym gościem będzie Patrick Chappel, światowej sławy wokalista, prosto z USA, znany z przeboju „I’m You friend”. Takiego weekendu jeszcze nie przeżyliście!

unique

Moc atrakcji przygotowała także Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Sopocki piknik, turniej siatkówki plażowej, Tai Chi, gra terenowa, muzyka na żywo, pokaz gokartów, siłownia pod chmurką oraz Majówka z Programem 3 Polskiego Radia to tylko kropla z morza majówkowych rozrywek. Nie możecie tego przegapić!

sopocka majówka

Chcielibyście móc zbudować własnego robota albo przyrządzić fluorescencyjny kawior? Możecie zrobić to 2 maja, w ramach Patentu na Majówkę w Gdyni. Oczywiście to nie wszystko, czekają na was także wykłady, pokazy filmów, nocna obserwacja nieba czy pokazy eksperymentów. Warto wybrać się tam także dlatego, że wstęp jest darmowy.

patent na majówke

Bilety od 15 zł i specjalny świąteczny program – tak Teatr Gdynia Główna zachęca do spędzenia weekendu w ramach imprezy Maj – w to mi graj!. Popołudnia dedykowane są dzieciom, wieczory – dorosłym. Obejrzeć możemy m.in. Śpiącą Królewnę, Wielkie ciasto, Orlando, Akty czy ŚcianęnaświatDrodzy Widzowie! Na hasło „maj w to mi graj” cena karnetu na wszystkie majówkowe spektakle wynosi 55 zł! 

maj w to mi graj

Jeśli dawno nie mieliście okazji porządnie się wytańczyć, trzeciomajowa impreza w Klubie Kosmos jest tym, czego szukacie. Macie ochotę na salsę? A może wolicie bardziej egzotyczne tańce – bachatę, kizombę i zouk? Fani muzyki rozrywkowej będą mogli zabawić się w rytmach minionej dekady razem z Dj’em Rephaze. Co ważne, wstęp jest całkowicie darmowy.

taneczna sobota

Porzućcie leniwe domowe kanapowanie! Spędźcie ten wyjątkowy majowy weekend w wyjątkowy sposób. Imprezy, tańce, teatr, sport i naukowe eksperymenty – każdy znajdzie coś dla siebie. Grzechem będzie odmówić sobie takiej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.