Freestyle na uczelni wyższej? To możliwe!

13 Mar

Wszyscy miłośnicy freestylu i beatboxu rezerwują sobie termin w niedzielny poranek i wpadają do budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. O godzinie 10.00 rozpocznie się tam freestylowa bitwa na głosy, gdzie wymagania dotyczące dykcji są równie ważne, co szybkość i celność riposty, szerokie horyzonty i inteligencja wykonawcy.

W bitwie na głosy wezmą udział trójmiejskie gwiazdy freestylu i beatboxu: Quanti, Edzio i Bośniak. Nie mieliście okazji zobaczyć ich w akcji? Nic straconego!

Grzegorz Błosiński, czyli Bośniak – pionier trójmiejskiego freestylu, raper, konferansjer i producent muzyczny z wykształceniem ekonomicznym. Wygrywał takie bitwy jak Bitwa o Bałtyk i Bruk Freestyle Battle.

Adam Bryszkiewicz, a właściwie Quanti to zdobywca II miejsca na Bruk Festiwal 2012, finału WBW Beatbox 2011, I miejsca na Bruk Festiwal 2006. Zajęcia Beatbox prowadził między innymi w Gdańskim Archipelagu Kultury, obecnie współpracuje z Fundacją zmian społecznych „Kreatywni” gdzie prowadzi zajęcia dla młodzieży.

Edzio, czyli frestyleowiec i raper pochodzący z Trójmiasta, finalista WBW, czyli najbardziej prestiżowej bitwy w Polsce oraz dwukrtony zwycięzca Wielkiej Bitwy Trójmiejskiej.

1796590_834014026615143_439456004_n

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.