ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci (KONKURS)

19 Lis

Już w piątek, 22 listopada, widzowie przeżyją Noc Igrzysk Śmierci. Wszystkich chętnych czeka niezapomniana podróż do postapokaliptycznego świata, wykreowana przez pisarkę Suzanne Collins, której książki stały się jedną z najpopularniejszych serii ostatnich lat. Mocne wrażenia i świetna rozrywka gwarantowane.

W nocy z 22 na 23 listopada uczestnicy ENEMEFU: Noc Igrzysk Śmierci, zobaczą dwa niezwykłe filmy z zapierającą dech w piersiach akcją, doskonałą fabułą, znakomitymi efektami specjalnymi i wyrazistymi postaciami świetnie zagranymi przez wybitych aktorów w tym zdobywczynię Oscara, Jennifer Lawrence. Pierwszy z nich, to „IGRZYSKA ŚMIERCI” – film, który odniósł światowy sukces i zdobył rzesze fanów. Drugi, to (premierowo) „IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA” – jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Start o godzinie 22.00.

ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci odbędzie się jednocześnie w 25 Multikinach w całej Polsce: Czechowice-Dziedzice, Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Źródło: informacja prasowa

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Noc Igrzysk Śmierci do Multikinie w Gdyni i w Gdańsku!

Jak miała na imię siostra głównej bohaterki filmu „Igrzyska Śmierci” – Katniss Everdeem?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (21 listopada) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – NOC IGRZYSK ŚMIERCI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najszybciej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 21 listopada, do godziny 9.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

JUŻ WKRÓTCE W DZIALE KULTURA: recenzja najnowszej części filmu Igrzyska Śmierci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.