ENEMEF: Noc Grozy w Multikinie! (KONKURS)

11 Lut

15 lutego w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy, czyli antywalentynkowa propozycja dla wszystkich szukających wytchnienia po zalewie serduszek, różyczek, amorków i misiów z napisem „I love you”. Przerażającemu świętu mówimy „nie” i 15 lutego ustanawiamy nowe święto, Antywalentynki. 

W ramach odpoczynku od komedii romantycznych przy okazji najbliższego ENEMEFU jego uczestnicy będą mogli oglądać filmy grozy. W repertuarze znalazły się: przedpremierowy pokaz najlepszego filmu 2013 roku według Quentina Tarantino – Duże złe wilki oraz Sinister, Następny jesteś ty i Obecność na specjalne zamówienie widzów.

ENEMEF: NOC GROZY odbędzie się w sobotę 15 lutego od godziny 23.00 jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek 4 lutego. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

W repertuarze:

Duże złe wilki (PRZEDPREMIEROWO!)
Scenariusz i reżyseria: Aharon Keshales, Navot Papushado
Obsada: Lior Ashkenazi, Rotem Keinan, Tzahi Grad

Duże złe wilki to film, o którym sam Quentin Tarantino powiedział, że to najlepszy film 2013 roku. To wystarczająca rekomendacja, aby film obejrzeć.

Brutalne morderstwo małej dziewczynki połączy losy trzech obcych mężczyzn. Nieśmiałego nauczyciela, który zostanie głównym podejrzanym, policjanta, pracującego nad rozwikłaniem tej sprawy i ojca ofiary. W pewnym momencie przestaje jednak być jasne, kto w tej sprawie jest mordercą, kto ofiarą, a kto mścicielem.

Mroczny, hipnotyzujący i błyskotliwy film, utrzymany w konwencji baśni, ale bez happy endu. Takiego filmu grozy jeszcze nie było!

Sinister
Reżyseria: Scott Derrickson
Scenariusz: C. Robert Cargill, Scott Derrickson
Obsada: Ethan Hawke, Juliet Rylance, Fred Dalton Thomson

Ostatni horror autorstwa producenta serii Paranormal Activity oraz scenarzysty i reżysera Egzorcyzmów Emily Rose.

Do domu na przedmieściach wprowadza się autor powieści sensacyjnych Ellison Oswalt z rodziną. Jego debiut odniósł ogromny sukces, ale od tego czasu nie napisał niczego równie dobrego. Najnowszym projektem ma nadzieję uratować swoją karierę. Inspiracją ma być nowy dom, w którym wydarzyła się niewyjaśniona zbrodnia. Już pierwszego dnia pisarz znajduje na strychu karton pełen tajemniczych taśm filmowych.

Następny jesteś ty
Reżyseria: Adam Wingard
Scenariusz: Simon Barrett
Obsada: Sharni Vinson, Nicholas Tucci, Wendy Glenn

Następny jesteś ty to film zarazem inteligentny i straszny, który gra ze schematami gatunku. Gang zamaskowanych morderców napada na posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja staje się śmiertelną pułapkę. Ich los zdaje się być przesądzony. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą.

Obecność
Reżyseria: James Wan
Scenariusz: Chad Hayes, Carey Hayes
Obsada: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston

Na specjalne życzenie widzów jeszcze raz prezentujemy najstraszniejszy film 2013 roku. Obecność korzysta z klasycznych efektów, ale mimo to w trakcie oglądania serce bije coraz mocniej, a napięcie rośnie z każdą minutą.

Lorraine i Ed Warrenowie to badacze zjawisk paranormalnych. Zostają wezwani na odludną farmę przez przerażoną rodzinę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez zjawę. Para badaczy, staje do walki z najstraszniejszym demonem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

Źródło: materiały prasowe

ENEMEF Noc Grozy_PLAKAT

UWAGA: Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na ENEMEF Noc Grozy!

Kto skomponował „Kołysankę” – utwór znany z filmu „Dziecko Rosemary”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (13 lutego) do godziny 20.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NOC GROZY W MULTIKINIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 lutego, do godziny 20.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Fundatorem biletów jest Multikino.

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do skrzynek pocztowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.