Emocjonujące Mikołajki w Multikinie (KONKURS)

1 Gru

14. edycja Nocy Kina w Multikinie to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie!

6 grudnia od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą najciekawsze pozycje spośród komedii, dramatów, horrorów, kina akcji oraz filmów Sci-Fi, które gościły na ekranach w ostatnim czasie.

W zależności od miasta, w repertuarze NOCY KINA znalazły się:

Królowie lata, Millerowie, Iron Man 3 3D, Maczeta zabija, Chce się żyć, Polowanie, Następny jesteś TY, Obecność, Grawitacja 3D, Dary Anioła: Miasto kości (Gdańsk, Sopot) oraz Najlepsze najgorsze wakacje, Gorący Towar, Red 2, Wolverine, W imię, Drugie oblicze, Następny jesteś Ty, Obecność, Grawitacja 3D, Dary Anioła: Miasto kości (Gdynia).

Bilety w cenach: 18/19 złotych (voucher FB) oraz 22/24 złote (bilet normalny) można nabyć w kasach biletowych sieci kin Multikino oraz online przez stronę internetową www.multikino.pl.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

14 edycja Nocy Kina_PLAKAT

UWAGA: KONKURS! Opowiedz na pytanie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na NOC KINA:

Gdzie mieści się siedziba redakcji portalu my3miasto.pl? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (4 grudnia) do godziny 20.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – NOC KINA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 4 grudnia, do godziny 20.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Prosimy zajrzeć do skrzynek pocztowych. Gratulujemy zwycięzcom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.