Dokument „One More Time With Feeling” w Multikinie (KONKURS)

21 Lis

„One More Time With Feeling” 3D, ekskluzywny kinowy materiał w reżyserii Andrew Dominika („Zabójstwo Jessego Jamesa…”, „Zabić, jak to łatwo powiedzieć”), będzie okazją do wysłuchania „Skeleton Tree” – najnowszego, szesnastego już studyjnego albumu kapeli Nick Cave & the Bad Seeds. Film muzyczny zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie ponownie 1 grudnia 2016. Mamy dla Was zaproszenia na seans.

Wstępnie pomyślany jako zapis koncertu, „One More Time With Feeling” wyewoluował w coś o wiele głębszym znaczeniu. Andrew Dominik zagłębił się w tragiczne tło procesu twórczego Nicka Cave’a, który materiał na album tworzył pogrążony w żałobie. Finalnie muzyczny dokument składa się z piosenek z nowego albumu wykonanych na żywo, wywiadów z członkami zespołu oraz poetyckich ujęć z narracją Cave’a.

Rezultat, zarejestrowany w czerni i bieli, to kruchy, surowy i prawdziwy zapis podróży artysty przez najtrudniejsze chwile w życiu. 

„One More Time With Feeling” będzie można zobaczyć 1 grudnia 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Jaworzno i Olsztyn. Film wyświetlony zostanie w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami. 

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

                                W jakich filmach Nick Cave zagrał samego siebie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (30 listopada) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ONE MORE TIME WITH FEELING. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 listopada, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.