Disney On Ice: Świat Fantazji

2 Gru

Wyobraź sobie bohaterów filmu Toy Story jeżdżących na łyżwach. Albo Dzwoneczka i Wróżki w pokazach kaskaderskich. Niewiarygodne? W dniach 6-8 grudnia w Ergo Arenie będziesz mógł być świadkiem specjalnego widowiska na lodzie w wykonaniu ukochanych postaci Disneya.

Jeden z grudniowych weekendów można spędzić rodzinnie, w towarzystwie bohaterów czterech ulubionych filmów animowanych Disneya. Niesamowitych wrażeń dostarczą Zygzak McQueen, Złomek i cała paczka z filmu Auta, w magiczny świat zabierze nas Dzwoneczek i Wróżki Disneya, do zaczarowanego królestwa zanurkujemy z Małą Syrenką, a niesamowitą odwagą wykażą się przyjaciele z Toy Story. Znane i lubiane sceny z filmów ożyją na lodzie wzbogacone o pokazy kaskaderskie i efekty specjalne. 

Widowisko nie ma ani dolnego, ani górnego limitu wieku publiczności. Disney On Ice jest przedstawieniem dla całej rodziny.

Przedstawienia, które łącznie z 15-minutową przerwą, trwają ok. 120 minut można obejrzeć w Ergo Arenie. Premiera będzie miała miejsce 6 grudnia o godzinie 18:30.Bilety na ten dzień można zakupić w specjalnej cenie – 45 zł.

Pozostałe przedstawienia:
7.12.2013 – 11:00, 14:30, 18:00
8.12.2013 – 11:30, 15:00

Ceny biletów:
Kategoria Platynowa – 120 zł
Kategoria Złota – 95 zł
Kategoria Srebrna – 75 zł
Kategoria Brązowa – 50 zł

W ofercie dostępne są również pakiety rodzinne. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie http://alterartshow.pl/

Jesteś szkrabem? Baw się świetnie z ulubionymi bohaterami ze szklanego ekranu. Jesteś dorosły? Wróć do wspaniałych czasów i choć przez chwilę znów poczuj się dzieckiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.