„Cztery Pory Roku dla dzieci – Antonio Vivaldi” (KONKURS)

28 Lis

Cztery Pory Roku to nie tylko koncert z aktywnym udziałem najmłodszych melomanów, ale także muzyczne i multimedialne widowisko ze wspaniałą narracją aktorów oraz teatralnych lalek. Filharmonia Bałtycka w dniach 5–6 grudnia zaprasza milusińskich na Koncert Edukacyjny Antonio Vivaldiego – Zima. Mamy dla Was zaproszenia!

Organizatorzy komentują: – Do udziału zaprosiliśmy kompozytora – Antonio Vivaldiego, który już potwierdził swoje przybycie w asyście przyjaciół z epoki. Wraz z Vivaldim odwiedzimy współczesnego artystę–lutnika, by sprawdzić, czy w sztuce tworzenia instrumentów cokolwiek zmieniło się od czasów mistrza.

ZIMA (Święta u Vivaldiego)
Za oknem śnieg i przenikliwe zimno. Na szybach mróz maluje kunsztowne freski, a wiatr rozrzuca śnieżki po partyturze. Zimowa bitwa o najlepsze miejsce na pięciolinii trwa. Tymczasem w domowej izbie wesoło płonie ogień w kominku, roztaczając wkoło przyjemne ciepło. Vivaldi Święta spędza w rodzinnym domu. Będzie snuł wzruszającą opowieść o choince i Świętym Mikołaju, a z pudełek z prezentami odpakuje zimowe wspomnienia. Te najpiękniejsze zawiesi na świątecznym drzewku i ozdobi muzyką.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie Filharmonii Bałtyckiej! 

                            Kim z zawodu był ojciec genialnego kompozytora?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – VIVALDI + 5 lub 6 GRUDNIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 listopada, do godz. 12:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do Filharmonii Bałtyckiej.

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.