Bracia w ramach „Serc Gwiazd” w Sopocie

23 Sty

W niedzielę 26.01 o godz. 13.00 w Zatoce Sztuki w Sopocie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu  „Serca Gwiazd”. Tym razem do pomocy włączą się liderzy zespołu Bracia – Piotr i Wojciech Cugowscy.

Zespół Bracia powstał w 2001roku i ma na swoim koncie już cztery płyty. Z ostatniej „Zmienić zdarzeń bieg” pochodzą utwory m.in. „Nad Przepaścią”, „Wierzę w Lepszy Świat”, „Parnassus” czy „Po drugiej stronie chmur”, które szybko opanowały listy przebojów w Polsce. Już wkrótce zapraszamy na wywiad z braćmi Cugowskimi.

„Serca Gwiazd” to inicjatywa Przemka Szalińskiego, 21-latka z Gdańska, który od 7 lat pomaga chorym dzieciom. Tym razem dochód ze spotkania przeznaczony będzie na budowę nowego domu dla 11-letnich bliźniaków, cierpiących na porażenie mózgowe. Obecnie rodzina żyje w trudnych warunkach, w zaadaptowanym do celów mieszkalnych chlewiku, we wsi Gałęźnia Wielka pod Słupskiem.

W ramach cyklu „Serca Gwiazd” znane osobistości telewizji, muzyki i sportu włączają się w zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących. Do tej pory akcję wsparli m.in. Cezary Żak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Paweł Małaszyński, Kabaret Limo, czy Ania Wyszkoni. Już w tę niedzielę do akcji dołączy się Zespół Bracia.

Biletem wstępu są cegiełki w cenie 10zł, które można nabyć w recepcji w Zatoce Sztuki, również w dzień koncertu. Ponadto po imprezie będzie można kupić zdjęcia z autografami, płyty i wrzucić pieniądze na pomoc chłopcom do puszki.

bracia2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.