Anna Dereszowska w Filharmonii Bałtyckiej

28 Maj

Jak Anna Dereszowska łączy obowiązki rodzinne z pracą? Czy teraz, będąc w ciąży – jeszcze lepiej odnajduje się w pracy z dziećmi? Artystkę będzie można o to zapytać już 31 maja w Gdańsku, bo właśnie wtedy popularna i lubiana aktorka weźmie udział w koncercie familijnym, organizowanym z okazji Dnia Dziecka przez Filharmonię Bałtycką.

Z okazji Dnia Dziecka Filharmonia Bałtycka im. F. Chopina w Gdańsku przygotowała dla najmłodszych i ich rodzin specjalną propozycję – koncert familijny, który poprowadzi i w którym zaśpiewa aktorka Anna Dereszowska.

„Gdzieś w każdym z nas jest dziecka ślad” – śpiewał przed laty Kuba Badach. I ta myśl przyświecała twórcom koncertu, który skierowany jest nie tylko do najmłodszych, ale również tych nieco starszych słuchaczy i ich rodziców.

Podczas koncertu będzie można wysłuchać najbardziej znanych melodii z czołówek bajek, kreskówek oraz cyklicznych programów dla dzieci. Duża część z nich to znane i lubiane dobranocki.„Gumisie”, „Smerfy”, „Wilk” i „Zając”, bohaterowie Ulicy Sezamkowej, „Strażak Sam”, „Listonosz Pat”, „Bob budowniczy” i „Pszczółka Maja”, to tylko niektóre dobranocki, których tematów muzycznych będzie można posłuchać. Annie Dereszowskiej towarzyszyć będą: Anna Wandtke-Wypych na skrzypcach, Urszula Borkowska przy fortepianie, Klaudiusz Baran – akordeon, Marcin Świderski, który zagra na saksofonach, klarnecie oraz innych instrumentach dętych oraz Sebastian Wypych kontrabasista i kierownik artystyczny projektu. Bilety na wydarzenia są do nabycia w kasach filharmonii oraz w sprzedaży on-line, na www.filharmonia.gda.pl.

KONCERT FAMILIJNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA. BAJKI I DOBRANOCKI
Niedziela, 31. maj 2015, 12:00
Sala Koncertowa na Ołowiance Bilety w cenie 20-50zł

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.