AŁA RZECZYWISTOŚĆ w Teatrze Gdynia Główna

10 Kwi

W sobotę, 12 kwietnia o godzinie 19.00 w siedzibie Teatru Gdynia Główna odbędzie się premiera spektaklu pt. „Ała rzeczywistość” produkcji Teatru 4 Miasto. Sztuka opowiada o nowym doświadczeniu świata, którego nieodłącznym składnikiem jest internet.

Tematem przewodnim spektaklu, który gościnnie zaprezentowany zostanie w Teatrze Gdynia Główna w najbliższą sobotę o godzinie 19.00 jest internet – już nie jako nowe medium, ale namacalna rzeczywistość. Młodzi aktorzy wciągają widza w internetową przestrzeń, która otacza ich ze wszystkich stron.

Ała rzeczywistość - mat. promocyjne 5Idea życia zaprojektowanego jako nieustanny performance, wydarzenie, facebookowy event. Świat został już całkowicie odkryty i jest tylko przetwarzany, przepisywany. Jak odnaleźć się w tym przepięknym i jednocześnie przeklętym nadmiarze? Spektakl dedykowany szczególnie młodemu widzowi, dla którego doświadczenie wirtualnej rzeczywistości jest codziennością, w której czasem trudno się odnaleźć. 

Za reżyserię odpowiada Maciej Konopiński. Występują: Paulina Łaba, Tomasz Ziętek, Bartłomiej Sudak, Katarzyna Wojasińska, Tina Popko, Agata Mieniuk oraz Jeremiasz Gzyl.

Bilety w cenie 25 lub 30 zł dostępne pod numerami telefonów: 58 351 15 12, 600 306 634 i 600 306 632 oraz za pośrednictwem kontaktu e-mailowego: teatr@teatrgdyniaglowna.pl.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.