Akustyczny chillout z Mariką

5 Mar

9 marca Marika wystąpi w sopockim klubie Pick&Roll. Jej koncert będzie wysublimowaną dźwiękową ucztą, skierowaną do wszystkich fanów dokonań wokalistki, a w szczególności do zwolenników jej ostatniego wydawnictwa zatytułowanego „ChilliZET Live Sessions”. Daj się ponieść jej wysmakowanym tekstom w delikatnych aranżacjach i zarezerwuj sobie niedzielny wieczór! Jako support wystąpi gdyńska formacja Green Slope.

Marika to polska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka tworząca muzykę na pograniczu reggae, funku i soulu. Okrzyknięta Pierwszą Damą Polskiego Dancehallu. Karierę zaczynała w 2002 r. z sound systemem Bass Medium Trinity, z którym wydała pionierską polskojęzyczną płytę na oryginalnych jamajskich podkładach (riddims) – Mówisz i Masz z 2004 roku. Na koncie ma ponadto albumy solowe: Plenty, So remixed, Put Your Shoes On/Off, singiel Moje serce i liczne gościnne udziały. Dzieliła scenę z takimi gwiazdami, jak Erykah Badu, Wyclef Jean, Missy Elliott, Sean Paul, Gentleman, Macy Gray. Od 4 lat prowadzi własne radiowe show. Jej muzyka to emocje, koncertowy żywioł i coś nieobliczalnego. Jak brzmi na żywo? Przekonajcie się odwiedzając sopockiego Pick&Roll’a!

Koncert startuje 9 marca o godzinie 20.00. Bilety w cenie 30 zł dostępne w następujących punktach:

– Biuro Obsługi Klienta – Aquapark Sopot, ul. Zamkowa Góra 3-5

– Pizzeria 5 Five. Sopot, ul. Bohaterów Monte Casino 35/8 (wejście koło Wedla)

Liczba biletów w przedsprzedaży ograniczona. W dniu koncertu, na wejściu do klubu, będzie można zakupić wejściówki w cenie 40 zł.

MARIKA-duze

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.