zmieniONA

15 Kwi

Bezpłatne spotkanie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku odbędzie się we wtorek 20 kwietnia 2021 r. od 10.30 do 13.00 on-line za pośrednictwem platformy zoom. Jego celem jest przedstawienie zagadnień związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz uzyskaniem wsparcia na szkolenia, doradztwo lub zmianę kwalifikacji zawodowych.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres gdansk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem telefonu 58 32 33 106 do 19 kwietnia 2021 roku. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. 

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich Pań zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz uzyskaniem wsparcia na szkolenia, doradztwo lub zmianę kwalifikacji zawodowych.

Program spotkania:

Jak uzyskać Fundusze Europejskie na założenie biznesu, szkolenia oraz doradztwo.
O czym pamiętać zakładając własną firmę.
Jak sfinansować i zrealizować pomysły społeczne.
Jak zbadać potrzeby klienta „Empatyzacja klienta”.

Organizator spotkania
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.
Al. Grunwaldzka 472 D / Olivia Business Centre – budynek Olivia Six
80-309 Gdańsk
tel.: 58 323 31 06, 58 323 32 28
e-mail gdansk.pife@pomorskie.eu

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.