Złap kurs na swoje marzenia

16 Lut

Chyba trudno szukać lepszej motywacji, niż przykłady sukcesów innych osób. Z takiego założenia wyszły cztery młode gdyńskie licealistki, które stworzyły Dream Navigation. Jest to projekt społeczny w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, który ma na celu zachęcenie młodych ludzi do realizowania swoich pasji, by chętniej robili coś dla siebie i umieli się spełniać. Spotkania z zaproszonymi gośćmi odbywają się co dwa tygodnie wymiennie  w PPNT Gdynia i Wymiennikowi.

Nasz pomysł polega na utworzeniu cyklu spotkań i wykładów motywacyjnych z osobami, dla których pasja stała się sposobem na życie oraz bodźcem do działania. Kierujemy je do osób w każdym wieku, wstęp na nie jest darmowy i dla każdego znajdzie się miejsce. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby uczestnicy po naszych spotkaniach czuli się zainspirowani, pełni zapału  wymienia Anna Trendem, jedna z pomysłodawczyń projektu. – Zajęcia są bezpłatne, trwają 2 godziny, na gości zawsze czeka słodki poczęstunek, a na zakończenie możliwe są indywidualne rozmowy z prelegentami – dodaje.

Wykłady odbywają się już od kilku tygodni. Gościem najbliższego będzie barista Leszek Jędrasik, który jest właścicielem kilku kawiarni w Trójmieście. Spotkanie zaplanowano na 19 lutego o godzinie 18.00 w Wymiennikowi (ul. Kartuska 20).

Projekt zakończy się 31 marca. Jak zapowiadają pomysłodawczynie w tym czasie inspirujące tematy znajdą dla siebie między innymi miłośnicy podróży, sportu lub gotowania.

Kontakt: Anna Trendem, email: dream.navigation1@gmail.com

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.