XIX Spotkanie Loży Mentorów

21 Sie

XIX Spotkanie Loży Mentorów pt. „Ekonomia społeczna – czy to nowy sektor gospodarki?” odbędzie się 30 sierpnia w godz. 17:00–19:00 w Olivia Business Centre (Sky Club). Trwają zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

Gościem spotkania będzie Piotr Wołkowiński – changemaker – ekspert ekonomii społecznej, który opowie o swoich doświadczeniach z biznesem społecznym i innowacjami społecznymi.

Urodzony w Londynie, spędził 30 lat we Francji i Belgii. Od 10 lat mieszka w Polsce. Twierdzi, że jest zewsząd i znikąd. Sam o sobie mówi, że zajmuje się zmianą i innowacjami. Doradza prezydentom miast w rewitalizacji i polityce społecznej.

Kiedy przyjechał do Gdyni i wiceprezydent zaproponował mu pracę w trudnej dzielnicy, to później w artykule w gazecie pisano „francuski milioner przyjechał wykupić dzielnicę”.
Piotr Wołkowiński to człowiek, który pełni wiele ról, jest m.in.: członkiem Pomorskiego i Krajowego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz członek GECES (Rada Ekspertów przy Komisji Europejskiej ds. przedsiębiorczości społecznej); Ekspertem wiodący sieci 11 miast URBACT, „Boosting Social Innovation”; Ekspertem Ministerstwa Rozwoju w sprawie Partnerskiej Inicjatywy Miast oraz UE w kwestii rozwoju Agendy Miejskiej w centralnej i wschodniej Europie; Obecnie odpowiedzialny za partnerstwa i animację OWES (Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej); Były pełnomocnik Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot ds. ekonomii społecznej.

Rejestracja Evenea: 19lozamentorow.evenea.pl/.

Opłata na cele statutowe Fundacji Forum Mentorów wynosi 20 PLN (poczęstunek).

Program spotkania:
17.00–17.15 – Powitanie – Alicja Gotowczyc – prezes Forum Mentorów
17.15–18.00 – „Ekonomia społeczna – czy to nowy sektor gospodarki?” wywiad z Piotrem Wołkowińskim moderowany przez Hannę Gałusa
18.00–18.15 – „Mentoring dla Ekonomii Społecznej” – Hanna Gałusa – wiceprezes Forum Mentorów
18.15–19.00 –Dyskusja i Networking
19.00 – Podsumowanie i zakończenie spotkania

Kiedy? 30 sierpnia 2017 roku, godz. 17.00–19.00
Gdzie? Sky Club, budynek Olivia Tower, Olivia Business Centre, Aleja Grunwaldzka 472 A, 80-309 Gdańsk.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.