Wzmocnij swoją markę osobistą z Anną Szubert

30 Sty

Choć trudno nam w to czasem uwierzyć, każdy z nas jest marką osobistą. Swoistą obietnicą wartości, jakie wniesiemy do budowanej relacji. Clue tkwi w tym, by tej obietnicy dotrzymać. O tym jak to zrobić, dowiemy się już 26 lutego w trakcie konferencji „Wzmocnij swoją markę osobistą”.

Już pod koniec lutego Pomorski Park Naukowo-Technologiczny zgromadzi uczestników konferencji poświęconej budowaniu marki osobistej. Jej prelegentką będzie Anna Szubert, od kilkunastu lat aktywnie działająca w obszarze HR i rozwoju osobistego, od kilku natomiast – certyfikowany strateg personal brandingu. W trakcie jej wystąpienia, słuchacze będą mieć możliwość posłuchania, czym jest marka osobista dlaczego jest tak istotna dla rozwoju naszej kariery i jak ją wzmocnić, by stać się zauważalnym.

Anna Szubert - fot. Krzysztof Witecki
Anna Szubert – fot. Krzysztof Witecki

Marka osobista musi być autentyczna, dlatego polega na wydobywaniu i szlifowaniu tego, co w nas najcenniejsze. Nie tworzeniu pozorów i kreowania wizerunku osoby innej, niż faktycznie jesteśmy, a jedynie wzmacniania tych cech, które już posiadamy. Silna marka osobista to ta, która jest ważna dla otoczenia. Jej budowanie to zawsze najpierw przełamywanie schematów myślenia o sobie i swoich możliwościach, przekraczania własnych granic i budowania swojej siły. To złożony proces, ale jak najbardziej wart efektów.

Konferencja skierowana jest głównie do mikro i małych przedsiębiorców, dla których silna marka osobista jest szczególnie istotna. Ich komunikacja, zarówno on- jak i off-line, to podstawa wyróżnienia w tłumie, przyciągnięcia i (przede wszystkim!) utrzymania zainteresowania. Zadanie jest o tyle utrudnione, że wizerunek całej firmy spoczywa na barkach jednej osoby. Każdy jej ruch ma więc bezpośredni wpływ na wyniki sprzedaży, a tym samym – dochody.

Ważne, by budować swoją komunikację świadomie, skutecznie i w zgodzie z dobrymi praktykami. W dobie silnej konkurencji rynkowej, tylko ci, którzy potrafią budować długotrwałe relacje z klientami mają szanse na przetrwanie.

Tego, jak to robić, będą się mogli Państwo dowiedzieć w trakcie Konferencji „Wzmocnij swoją markę osobistą!”, już 26 lutego br. o godz. 17:00.

Szczegóły i zapisy:  TUTAJ!

                                               >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.