Wystartował konkurs HR Osobowość

2 Gru

14 listopada w Grand Hotelu w Sopocie odbyła się inauguracja konkursu „HR Osobowość”, adresowanego do menedżerów z obszaru Human Resources. Konkurs potrwa od listopada 2013 r. do czerwca 2014 r., przy czym zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2013r. Zwycięzca konkursu „HR Osobowość” otrzyma nagrodę główną, którą jest uczestnictwo w studiach MBA dla kadry HR. Atrakcyjne nagrody czekają również na finalistów i ich pracodawców.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a jego celem jest wyłonienie najlepszych menedżerów HR na terenie Polski północnej, oraz promocja praktyk zarządzania angażujących HR
w strategiczne procesy firm. „Budowa nowego modelu współpracy w firmach, zakładającego wdrożenie spójnych działań HR oraz rozwój i doskonalenie kadr, to jeden z warunków sukcesu. Konkurs to możliwość zaprezentowania wdrożonych rozwiązań i okazja do promocji własnej HR menedżera jak i firmy, którą reprezentuje” – mówi Monika Reszko  z Human Concept&Solutions, pomysłodawczyni i współorganizatorka konkursu. „Celem naszej inicjatywy jest także wymiana doświadczeń, wyznaczanie standardów  w obszarze HR jak również zwrócenie uwagi na współzależności pomiędzy poszczególnymi działami, co bezpośrednio przekłada się na wynik finansowy firmy” – dodaje Anna Ralcewicz z HR Business Solutions, współorganizatorka konkursu.

W konkursie mogą wziąć udział osoby zarządzające działem personalnym lub obszarem HR, z firm działających na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Konkurs składa się z trzech etapów, m.in. z testu wiedzy i gry strategicznej, a jego jurorami są eksperci z branży HR: dr Katarzyna Ramirez Cyzio, doświadczony menedżer i doradca biznesu, wykładowca akademicki; prof. Sylwiusz Retowski, dziekan Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Oddział w Sopocie, Andrzej Borczyk, główny HR Manager Microsoft Polska, oraz Andrzej Popadiuk, szkoleniowiec i doradca, przedstawiciel polskiego środowiska edukacji menedżerskiej w Brukseli.

Finałowa gala, na której przyznane zostaną nagrody dla Zwycięzcy i wszystkich finalistów odbędzie się pod koniec czerwca 2014r.

Więcej informacji, harmonogram oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronie
internetowej http://hrosobowosc.pl/.

Źródło: informacja prasowa.

One Reply to “Wystartował konkurs HR Osobowość”

  1. Nie obawiasz się, że ldiuze poprzez stałe obserwowanie Twojego bloga, zaczną Cię naśladować i zaraz cała Polska będzie wyglądać tak, jak Ty? Wiesz..u mnie w szkole to tak działa, że jeśli ubiorę coś „nowoczesnego”, za parę dni już widzę sobowtf3ry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.