Wyjątkowi goście na spotkaniu Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto

11 Mar

17 marca 2015 o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej Olivia Sky Club (na 12 piętrze w Olivia Tower) odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie Przedsiębiorczej kobiety Trójmiasto). Marcowe spotkanie będzie miało niestandardową formę, ponieważ jako prelegentów wyjątkowo zaproszono mężczyzn, a całość będzie przebiegać pod hasłem „Mężczyźni dla kobiet”.

Swoją obecnością spotkanie uświetnią:

Rafał Kruczkowski – manager, doradca i nauczyciel akademicki. Na co dzień kieruje pracami ośrodka sieci Enterprise Europe Network, prowadzi własną firmę doradczą specjalizującą się w zakresie prawa autorskiego i Internetu oraz wykłada autorski przedmiot na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Na Przedsiębiorczej Kobiecie opowie o tym: „Dlaczego firma jest kobietą, a biznesplan mężczyzną? – rzecz o drobnych aspektach prowadzenia biznesu, które mają niebagatelny wpływ na ostateczny sukces”

Bartosz Mańkowski – CEO & Founder w firmie polscyspecjalisci.pl, zajmującej się budowaniem obecności małych i średnich przedsiębiorstw w Internecie tak, aby były wszędzie tam, gdzie poszukują ich potencjalni klienci. Fascynat testowania teoretycznych założeń w praktycznym świecie, ponadto pasjonat filozofii i psychologii. Razem z Bartoszem Mańkowskim będzie można poszukać swoją markę osobistą i dowiedzieć się,  jak pokazać ją światu (temat prelekcji: ,,Jak odnaleźć swoją markę osobistą i pokazać ją światu”).

Michał Matysiak – profesjonalny fotograf z ogromną pasją. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, poszukując nietuzinkowych form wyrazu i nowych inspiracji. Dzięki temu zdobył szerokie doświadczenie w tworzeniu obrazu, oferując soczyste pomysły w profesjonalnym, skalibrowanym wydaniu. Na Przedsiębiorczej Kobiecie pomoże zgromadzonym przełamywać lody, mówiąc na temat: „You don’t have to be great to start, but you have to start to be great”.

Zapisy na wydarzenie ruszają 15 marca, więc bądźcie czujne i śledźcie stronę PK!

                                            >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.