Wpadnij na Coaching Cafe do ARP

24 Paź

ARP S.A. zaprasza coachów i managerów w dniu 7 listopada (piątek) 2014, o godzinie 13:30, na spotkanie Coaching Cafe prowadzone przez International Coach Federation (Oddział Gdańsk). Spotkanie odbędzie się w Agencji Rozwoju Pomorza SA (Gdańsk-Przymorze, ul. Arkońska 6).

Temat: Jak budować pewność siebie? / Jak budować pewność siebie klienta w praktyce coachingowej?

W ramach spotkania poruszymy takie zagadnienia, jak:

  • jaki posiadam poziom pewności siebie
  • jaki poziom pewności siebie jest potrzebny w pracy coacha i coachee ?
  • co blokuje pewność siebie ?
  • narzędzia do wykorzystania w pracy indywidualnej i coachingowej do zwiększania pewności siebie.

O spotkaniu:

Spotkanie w formie wykładu i dyskusji, poprowadzi: Agnieszka Grys – coach z akredytacją PCC ICF (Professional Certified Coach), trener, mentor, doradca biznesowy, ekonomista i menedżer. Absolwentka programów rozwojowych CoachWiseTM prowadzonych przez Coaching Center, akredytowanych przez ICF. Członek ICF i Polskiego Towarzystwa Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej. Od 2006 kieruje firmą szkoleniową Jak-Marketing Dialog. W ramach tej działalności prowadzi szkolenia i procesy coachingowe dla menedżerów wyższego i średniego szczebla, dla zespołów handlowych i trenerów wewnętrznych organizacji. Realizuje swoje pasje w obszarach strategicznego zarządzania firmą, marketingu i sprzedaży.

icf

Spotkanie potrwa ok 2 godziny. Udział jest bezpłatny, nie wymaga członkostwa ICF.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń przesłanych drogą mailową na adres: Kontakt: Sabina Szuta, mail: sabina.szuta@arp.gda.pl

Więcej informacji nt. coachingu biznesowego TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.