Wieczór Biznesowy „Business&Art”

5 Kwi

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą zapraszają do udziału w spotkaniu biznesowym skierowanym do członkiń Lady Business Club oraz ich gości specjalnych – „Savoir vivre i etykieta biznesowa” w dniu 11.04.2016 o godz. 18:30 w sopockim Hotelu Haffner.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że z pozoru hermetyczny świat sztuki współczesnej jest otwarty a jego poznanie oraz kolekcjonowanie może stać się wielka przygodą i sposobem na doskonalenie i poznawanie siebie. Malarstwo, rzeźba, fotografia, film video, street art można traktować jako pretekst do bardzo interesującej rozmowy, ale i do początku budowania własnej kolekcji. Wieczór ze sztuką ma wskazać niedocenianą siłę etykiety, sztuki i savoir vivre w tworzeniu więzi z klientami premium.  Wszyscy chcielibyśmy przyciągać do siebie klientów klasy premium. Jeśli postawisz na jakość w swoim życiu wkrótce zobaczysz jak zmienia się otoczenie wokół Ciebie na wartościowe i wiarygodne. Tylko podobieństwa przyciągają się do siebie.  Kim musisz się stać, żeby zostać partnerem dla klientów klasy premium?

Gdzie przebiega granica pomiędzy MARKĄ OSOBISTĄ premium a wizerunkowym tworem popkultury? Znajomość kultury oraz zasad savoir vivre  działa jak tajny kod w komunikacji, stosowany przez wtajemniczonych do szybkiego rozpoznania podobnych sobie.

Główna zasada filozofii savoir vivre brzmi: będę zawsze reprezentował najwyższy możliwy poziom intelektualny, moralny, estetyczny, kulturowy, obyczajowy.
Możesz poprzez kulturalne zachowanie, wzmacniać renomę osobistą i budować obraz osoby wiarygodnej oraz szlachetnej.

Osoby z otoczenia zewnętrznego utożsamiają zachowanie właściciela z funkcjonowaniem całej firmy. Przedsiębiorca  może więc poprzez swoją markę kształtować pozytywny bądź negatywny obraz firmy w świadomości odbiorców.

Głównym tłem wydarzenia będzie wystawa wspaniałych prac wybitnego artysty Krzysztofa Izdebskiego – Cruz, a także prelekcja Pani Natalii Cruz m.in. o inwestowaniu w sztukę.

Wieczór jest również okazją do uroczystego finału XXIII Edycji Kursu Personal Branding dla przedsiębiorców Bądź widzialną Marką. Zostaną wręczone certyfikaty oraz znaku towarowy Marka z Klasą. Za wybitne osiągnięcia w budowaniu i rozwoju marki osobistej Kapituła Akademii Marki z Klasą przyzna prestiżowy tytuł i wręczy statuetkę Ambasadorka Klasy.

Lady Business Club i Akademia Marki z Klasą, swoimi działaniami pokazują jak ważne w odkrywaniu sensu życia jest wychodzenie poza potrzeby materialne i kierowanie się ku ogólnoludzkim wartościom dostępnym w kontakcie ze sztuką.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach:

KRZYSZTOF IZDEBSKI – CRUZ („Kriz Cruz”), właściwie Krzysztof Izdebski (ur. 8 maja 1966 w środkowej Europie) – polski artysta współczesny, malarz, grafik, fotografik, rysownik. W malarstwie najczęściej sięga po tradycyjny warsztat. Swoje prace wykonuje w technice olejnej oraz pastelu a w rysunku posługuje się najchętniej metalowym sztyftem. Podejmuje tematy klasyczne, alegoryczne oraz symboliczne. W swoich pracach programowo prowadzi dialog z pracami artystów historycznych. Mieszka i pracuje w Polsce. W latach 1999 r. do 2006 r. prezes Okręgu Gdańskiego Związku Polskich Artystów Plastyków. W latach 2005-2007 pełnił funkcję wicedyrektora Muzeum Narodowego w Gdańsku (Polska). Od 2010 do 2015 roku jest członkiem władz głównych Związku Polskich Artystów Plastyków w Warszawie. Od 2015 r. jest honorowym, stałym członkiem Jury – „Kapituły Nagrody im. K. Ostrowskiego”  przyznającej corocznie nagrodę najwybitniejszemu żyjącemu malarzowi współczesnemu w Polsce.
Wielokrotnie nagradzany. W 2014 r. odznaczony przez Ministra Kultury Rzeczpospolitej Polski – Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”  najważniejszym polskim odznaczeniem dla artysty. W 2015 roku otrzymał nagrodę Marszałka woj. Pomorskiego za dotychczasową działalność artystyczną i twórczość.

EWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu, w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorców na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line.
Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

TEMAT WYSTĄPIENIA: Kim musisz się stać, żeby zostać partnerem dla klientów klasy premium? – wybrane elementy savoir vivre w tworzeniu więzi z klientami.

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą znajdują się w portfolio marek spółki Business Unlimited (pozostałe marki: znak Marka z Klasą, tytuł Ambasadorka Klasy, portal biznesowy ladybusiness.pl)

 

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie. To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi z rozwojem osobistym. Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Branding i proponuje półroczny Program budowania marki osobistej Bądź widzialną Marką. Program dedykowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

Na spotkanie zapraszamy: członkinie Lady Business Club i ich osoby towarzyszące (również mężczyźni), uczestniczki Programu Personal Branding Bądź widzialną Marką, osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki Programu Akademii Marki z Klasą, właścicielki i właścicieli firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy – mówi organizatorka spotkania Emilia Bartosiewicz.

Wstęp: 65zł płatny przelewem przed spotkaniem: 87 1020 1185 0000 4902 0229 6390 , członkinie Lady Business Club: 40zł.

Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@ladybusinessclub.com
Wymagane: imię, nazwisko, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona! POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ!

Więcej informacji na temat wydarzenia TUTAJ.

Fot.tyt.: K. Izdebski-Cruz „Portret pewnej dziewczyny”

Źródło: Informacja prasowa

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

One Reply to “Wieczór Biznesowy „Business&Art””

  1. Pingback: "Business&Art" (FOTO) - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.