Warsztaty z Potęgi Negocjacji

28 Maj

W ramach konferencji Play with Business organizowanej przez Stowarzyszenie Absolwenci Gdynia Business Week warsztaty z Potęgi Negocjacji poprowadzi Ewa Słusznik.

Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, jak wiele w naszym życiu zależy od negocjacji.
Mając na myśli termin negocjacje, zazwyczaj wyobrażamy sobie panie i panów, nienagannie ubranych w eleganckie garnitury oraz duże, przestronne, luksusowe wnętrza. Ale negocjacje tak naprawdę towarzyszą nam wszędzie, i w sklepiku z warzywami i z dostawcą pizzy, w rozmowie o pracę, w rodzinie czy w dyskusji z wykładowcą lub studentem. Mechanizm działania jest podobny jak w biznesie, musimy dopasować się do odbioru i zrozumienia drugiej strony. W każdym przypadku staramy się wynegocjować coś dla siebie, tylko za każdym razem nasza zachęta-oferta, „towar wymienny” jest inny. Dobrze jest zmieniać techniki przekazu oraz dokładnie wiedzieć co chcemy osiągnąć i jak daleko chcemy lub możemy się posunąć.

Skuteczne negocjacje to taki rezultat, gdzie udaje się nam osiągnąć zakładany rezultat. Czasami jest to wynik „win-win”, ale nie dajcie sobie wmówić, że zawsze.

Jeśli chcecie się dowiedzieć kim jesteście w negocjacjach, jakie macie możliwości, jak zdobyć przewagę, jak poczuć się dobrze, pewnie i komfortowo? Przyjdźcie na warsztaty z Potęgi Negocjacji, prowadzone przez Ewę Słusznik – CEO, executive, MBA.

ewa
Ewa Słusznik

Warsztaty odbędą się 6 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Sylwetka prelegentki:
Ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym.
V-ce Prezes:
Toastmasters Sopot Leaders, Klub Przemówień Publicznych i Przywództwa, właściciel firmy Business Consulting Service,
członek Stowarzyszenia Absolwentów MBA oraz European Logistics Association

Obszary działania:
Wiedza i praktyka oraz ugruntowane kompetencje w obszarze:
zarządzania strategicznego i operacyjnego, logistyką i łańcuchem dostaw, zakupami, sprzedażą, spedycją, transportem, jakością (systemy ISO 9001, TQM), marketingiem, PR, administracją sprzedaży, negocjacji oraz zarządzania projektami.

Ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu na stanowiskach: Dyrektor Operacyjny, Dyrektor ds. Logistyki, Marketingu, Łańcucha Dostaw, Transportu, Spedycji, Dyrektor Zarządzający oraz Dyrektor Generalny Frachtu Morskiego.

Wiedza i doświadczenie z zakresu standardu logistyki/zakupu/produkcji APICS i ELA potwierdzone międzynarodowym certyfikatem logistycznym European Logistics Association w Brukseli.
Studia MBA, gruntowna wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania.

Film z zapowiedzią warsztatów:

Ciekawostką jest fakt, iż klip z zapowiedzią warsztatów został zrealizowany przy współpracy Adama Bendlera, znanego trójmiejskiego komika, króla stand-up Comedy oraz Tomasza Waberskiego aktora, który ostatnio wystąpił w filmie „Wałęsa”. Zapowiada się ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.