Warsztat pokazowy programu Personal Branding ,,Bądź widzialną Marką’

5 Cze

Akademia Marki z Klasą buduje i rozwija ,,silne marki” przedsiębiorców na terenie całej Polski. To jedyna w swoim rodzaju kompleksowa propozycja łącząca w procesie budowania osobistej marki działania wizerunkowe z rozwojem osobistym. Akademię tworzy sprawdzony zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta , osobisty marketing w sieci, e-wizerunek, stylizacja ubioru, fotografia biznesowa.

Marka z Klasą  zaprasza do udziału w czterogodzinnym, bezpłatnym warsztacie. Zrozumiecie czym jest personal branding, określicie potencjał swojej marki i dowiecie się czego potrzebujecie, by stworzyć silny brand własnego nazwiska.

Personal Branding nie jest Twoim kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i solidna praca w procesie przeistaczania Twojej marki w zarabiający na siebie brand. – mówi Ewa Czertak, właścicielka Marki z Klasą.

Budowanie osobistej marki – personal branding, to nic innego, jak decyzja by „markować” sobą  –  własnym nazwiskiem wszystko, co się robi i mówi. Stajesz się wtedy „firmowym znakiem”, rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Odpowiednio wypromowana marka działa jak kurier, przynosi precyzyjnie zapakowaną informację na Twój temat pod dokładnie podany adres. Dostarczona informacja pozwala odbiorcy bezbłędnie rozpoznać z jaką marką osoby ma do czynienia. Budując osobistą markę zwiększasz własną siłę rażenia, uzyskujesz wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru Ciebie lub Twojej oferty. Tworzysz świadomie na rynku renomę własnego nazwiska.  –  dodaje.

Kolejne edycje programu Personal Branding pokazują, jak wielkie emocje towarzyszą kreowaniu marki własnego nazwiska. Można zaobserwować rozwój biznesu, zmiany w życiu osobistym, zyskanie pewności siebie, a na końcu ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i przekonanie, że udział w programie skutecznie zmienia na drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

BEZPŁATNY 4 – godzinny WARSZTAT odbędzie się 9 czerwca 2014, w godzinach 11:00 – 15:00 w Gdańsku, ul. J. Heweliusza 11, 9 piętro (siedziba ODiTK Szkolenia Sp. z o.o.

Warsztat prowadzi Ewa Czertak – pierwsza w Polsce ekspertka personal branding, która stworzyła w 2012 roku Akademię Marki z Klasą, by łączyć wymiar rozwoju osobistego z procesem budowania marki osobistej. Od 2004 roku certyfikowany Coach ICC oraz trener, współtworzy Lady Business Club.

Pracuje łącząc najskuteczniejsze metody z obszaru coachingu, treningu mentalnego oraz treningu behawioralnego w zakresie tworzenia i utrwalania pożądanych wzorców zachowań. Dzięki użyciu kamery, dostrzega i interpretuje to, co decyduje o skuteczności zmiany.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz aktywność zawodowa zgłaszającej się osoby. Pilotaż dedykowany właścicielkom firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnego biznesu (z wyłączeniem branży szkoleniowej i rozwoju osobistego). Warunkiem udziału jest wypełnienie krótkiej ankiety zawierającej podstawowe dane osobowe, zgoda na wypełnienie formularza ankiety po warsztacie oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku uczestniczki do działań marketingowych promujących Program. Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 6.06.2014

Zapisy, pytania: Emilia Bartosiewicz, amzk@akademiamarkizklasa.pl

Akademia Marki z Klasą poprzez warsztat pokazowy promuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców osobistą markę. Jeśli chcecie dodać impetu własnej karierze zawodowej, odnieść i utrzymać sukces, ten program jest dla was!

Program zawiera bogaty arsenał narzędzi pozwalających przygotować się do bycia dobrze odbieraną marką. Jest to konkretna wiedza oraz praktyczne ćwiczenia w obszarach takich jak rozwój osobisty, personal branding, autoprezentacja, tworzenie historii marki, e-wizerunek oraz osobisty marketing, etykieta , stylizacja ubioru, fotografia biznesowa.

Autorski, sześciomiesięczny program zawiera:

– 7 warsztatów 4 – godzinnych odbywających się w odstępie około trzech tygodni, prowadzonych przez wyjątkowych ekspertów w swoich dziedzinach

– 1 sesja coachingowa (1,5 godzinna) między drugim a trzecim warsztatem

Dodatkowo:

– Indywidualne konsultacje w trakcie i na zakończenie programu.

– Follow – up w postaci jednego warsztatu po miesiącu od zakończenia programu – korygowanie podjętych działań.

 certyfikat ukończenia Programu „Bądź widzialną marką”

 prawo do wykorzystania chronionego prawnie znaku „Marka z Klasą” na materiałach reklamowych własnej firmy, który przyznawany jest wybranym adeptom Akademii za wybitne osiągnięcia w rozwoju marki osobistej

war

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.