W biznesie nigdy nie ma wakacji

26 Sie

W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyła się ciekawa inicjatywa dla trójmiejskich przedsiębiorców – konferencja pt. ,,Biznes nie ma wakacji”, zorganizowana przez Pomorski Klub Biznesu.

Podczas spotkania eksperci z firm członkowskich PKB inspirowali uczestników do zaznajomienia się, jak również zastosowania nowych rozwiązań biznesowych w prowadzonych przedsięwzięciach.

Prelegenci skupiali się na kwestiach dotyczących zmian w normach ISO (Aneta Sawicka, BSI Group Polska), budowaniu relacji pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą (Lech Rychliński, Rocket Studio), kreowaniu wizerunku (Monika Staniecka, Evoniqua) czy też pozyskiwaniu klientów w sieci poprzez skuteczny marketing internetowy (Łukasz Chołyst, Alte Media).

Poza częścią merytoryczną spotkania dobyła się również sesja networkingowa, podczas której uczestnicy mogli skosztować kawy i w kuluarach osobiście porozmawiać
z prowadzącymi.

barszczak2

Pomorski Klub Biznesu zapewnia, że nadal zamierza wychodzić naprzeciw wymaganiom zarówno rynku, jak i członków Klubu i na inicjatywie „Biznes nie ma wakacji” nie poprzestanie. Kolejne spotkania PKB już we wrześniu!

Portal my3miasto.pl miał przyjemność być patronem medialnym konferencji. Jest również członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu.

Fot.tyt.: KKT Studio

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.