Ucz się kreatywności z Matplanetą

24 Sty

28.01.2016 o godzinie 18:00 w Matplanecie odbędzie się kolejne spotkanie Biznes Juniora – zajęć o tematyce przedsiębiorczości dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej.

Warsztaty pt: „Przebudzenie kreatywności – kształtowanie twórczych przestrzeni dziecka” poprowadzi Piotr Miotke, założyciel szkoły Creactive.

Bezpłatne zapisy TUTAJ!

Przebudzenie kreatywności  kształtowanie twórczych przestrzeni dziecka, to kolejna odsłona spotkań w ramach Biznes Juniora organizowanego przez Fundację Studenckie Forum BCC.

– W dzisiejszych czasach wszyscy żyjemy w niesłychanie skomplikowanym otoczeniu, które wymaga ciągłego dostosowywania się do nowych sytuacji. Dynamiczny rozwój technologii powoduje, że nie wystarczy już posiadać wiedzy teoretycznej czy nawet praktycznej żeby dobrze radzić sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nami świat. Czasy, w których wyższe wykształcenie wystarczało aby zapewnić sobie świetną pracę i nie martwić się o przyszłość już dawno minęły. Obecnie żeby skutecznie realizować swoje cele i osiągnąć sukces trzeba się wykazać, myśleć inaczej niż inni, wyjść poza schematy. Liczą się umiejętności sprawnego dostosowywania się do ciągle zmieniających się warunków, rozwiązywanie nowych, niestandardowych problemów poprzez szybkie łączenie faktów i wiedzy w nietypowy sposób. Cechy takie jak kreatywne myślenie, otwartość umysłu, zapał do odkrywania nowości i tworzenia kształtują się z najlepszym skutkiem już w dzieciństwie. Warto zwrócić na to uwagę i pomóc maluchom rozwijać się od najwcześniejszych lat, co na pewno będzie owocować w przyszłości mówią organizatorzy Biznes Juniora.

Adres Matplanety: ul. Warneńska 8c/3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.