Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

17 Wrz

Cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych Pracuję i zatrudniam legalnie, a także kampanii Masz wybór to tylko część tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”. Odbędzie się on w całym kraju pomiędzy 23, a 27 września.

Na gdańskich przedsiębiorców czekają ciekawe, bezpłatne szkolenie, na które organizatorzy zapraszają 23 września. W Inspektoracie Gdańsk Wrzeszcz przy ul. Tuwima 9 o godzinie 9.00 rozpocznie się szkolenie Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia. Będzie ono poświęcone m.in. rodzajom świadczeń w zależności od formy zatrudnienia i ubezpieczenia czy też prawu do świadczeń w przypadku korzystania z ulg w opłacaniu składek. Na szkolenie Zatrudniam legalnie – współpraca z ZUS przy ustalaniu i wypłacaniu świadczeń krótkoterminowych organizatorzy zapraszają na 10.45. Będą w jego ramach informować m.in. o tym, na co zwrócić uwagę przy naliczaniu świadczeń, jak również na kwestie uprawnień do kontrolowania zwolnień lekarskich. Natomiast o godzinie 12.30 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład Pracuję legalnie.

Zapisy przyjmowane są pod adresem e-mail: katarzyna.jurkiewicz@zus.pl (w treści wiadomości należy wskazać wybrane szkolenie, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail).

Natomiast w siedzibie Pracodawców Pomorza przy Al. Zwycięstwa 24 o godzinie 10.00 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład Pracuję legalnie. Szkolenie Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: ubezpieczenia unijne rozpocznie się zaś o godzinie 12.30.

Tu zapisy są przyjmowane pod adresem e-mail: potwierdzenia@pracodawcypomorza.pl w treści wiadomości należy wskazać wybrane szkolenie, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail).
Liczba miejsc na seminariach jest ograniczona.

ZUS dla swoich gości przygotował także publikacje: 15 lat UE. Bez granic dla ubezpieczonych, Legalność zatrudnienia. Poradnik dla pracodawców i pracowników, Przedsiębiorco! Korzystasz z outsourcingu pracowniczego?, Jesteś płatnikiem składek? Kiedy będziesz zwolniony z obowiązku składania dokumentów rozliczeniowych? Poradnik dla płatnika składek, Skracamy? Tak z 50 do 10 okres przechowywania akt pracowniczych.

Na gdyńskich przedsiębiorców również czekają ciekawe, bezpłatne szkolenia. Organizatorzy zapraszają na nie 24 września do Inspektoratu ZUS w Gdyni przy ul. Władysława IV 24. O godzinie 9.00 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład Pracuję legalnie. Szkolenie Zatrudniam legalnie – współpraca ZUS przy ustaleniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych rozpocznie się o 11.30, a szkolenia Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia o 13.30.

W ramach szkolenia Zatrudniam legalnie – współpraca z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych prowadzący będą informować m.in. o tym, na co zwrócić uwagę przy naliczaniu świadczeń jak również na kwestie uprawnień do kontrolowania zwolnień lekarskich.
Szkolenie Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia poświęcone będzie m.in. rodzajom świadczeń w zależności od formy zatrudnienia i ubezpieczenia czy też prawu do świadczeń w przypadku korzystania z ulg w opłacaniu składek.
Zapisy przyjmowane są pod adresem e-mail: magdalena.jaworska02@zus.pl (w treści wiadomości należy wskazać wybrane szkolenie, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail). Liczba miejsc jest ograniczona.

Przygotowano także publikacje: 15 lat UE. Bez granic dla ubezpieczonych, Legalność zatrudnienia. Poradnik dla pracodawców i pracowników, Przedsiębiorco! Korzystasz z outsourcingu pracowniczego?, Jesteś płatnikiem składek? Kiedy będziesz zwolniony z obowiązku składania dokumentów rozliczeniowych? Poradnik dla płatnika składek, Skracamy? Tak z 50 do 10 okres przechowywania akt pracowniczych.

 Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.