Turystyczny rynek pracy bez tajemnic – weź udział w debacie!

18 Maj

Jesteś zawodowo związany z turystyką? Interesuje Cię obecna sytuacja na rynku pracy tej branży? A może planujesz swoją karierę lub chcesz pozyskać pracownika? Jeśli tak, to Gdańska Organizacja Turystyczna/Gdansk Convention Bureau proponują Ci udział w wyjątkowej debacie: „Sytuacja na turystycznym rynku pracy: fakty, mity i wyzwania”.

Wydarzenie zostało zaplanowane specjalnie z myślą o osobach działających w branży turystycznej. Jest skierowane zarówno do tych, którzy od wielu lat działają w turystyce, jak i do osób planujących swoją karierę w tym sektorze. Podczas debaty będzie można uzyskać praktyczną i cenną wiedzę prezentowaną przez ekspertów. Swoje punkty widzenia przedstawią zarówno urzędnicy związani z rynkiem pracy, jak i praktycy branży hotelarskiej. Debatę poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny, Piotr Świąc.

Spotkanie odbędzie się 31 maja 2017 r., o godz. 12.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (Aleja Grunwaldzka 238A).

Debata jest częścią Letnich Targów Pracy Pomorza. Wstęp wolny.

Program debaty

12:00-12:15 Rejestracja uczestników spotkania.
12:15-12:30 Przywitanie uczestników spotkania.
12:30-12:50 Sytuacja na lokalnym rynku pracy – Roland Budnik – Dyrektor Gdańskiego Urzędu Pracy.
12:50-13:30 Jak dobrać odpowiedniego pracownika? Co zrobić by go zatrzymać?
Dobre praktyki w trójmiejskich hotelach. Sylwia Gadomska – Dyrektor Mercure Gdańsk Stare Miasto, Daniel Danielewicz – Dyrektor Golden Tulip Gdańsk Residence.
13:30-13:50 Lokalny rynek pracy w odniesieniu do potrzeb związanych ze strategią rozwoju Miasta – przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Gdańsku.
13:50-14:20 Dyskusja.
14:20-14:30 Podsumowanie i zakończenie spotkania.

Partnerzy Letnich Targów Pracy Pomorza: Gdański Urząd Pracy, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Wyższa Szkoła Bankowa, Krajowy Fundusz Szkoleniowy, Pracodawcy Pomorza oraz Gdańska Organizacja Turystyczna/Gdansk Convention Bureau.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.