Trwa rejestracja na bezpłatne warsztaty programistyczne z Pythona!

10 Lip

W dniach 7-9 sierpnia w Parku Strefa Startup Gdynia odbędą się weekendowe, bezpłatne warsztaty programistyczne „Code Carrots Python powered by Intel”. Rejestracja trwa do 14 lipca, formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Code Carrots Python powered by Intel organizowane jest przez Geek Girls Carrots, globalną organizację, która łączy, uczy i inspiruje kobiety kochające nowe technologie. Organizuje regularne spotkania lokalnych społeczności, warsztaty programistyczne i inne wydarzenia mające na celu wymianę wiedzy i doświadczeń.

W ramach Code Carrots przewidziane są prawie 3 dni nauki programowania w języku Python oraz prelekcje dotyczące społeczności programistów i branży IT. Program warsztatów, prowadzonych przez pracowników Intel, został tak opracowany, żeby osoby bez żadnego doświadczenia programistycznego na zakończenie potrafiły samodzielnie pisać i czytać proste kawałki kodu. Uczestnicy stworzą swoją pierwszą aplikację.

Geek Girls Carrots działa w Polsce, Niemczech, Luksemburgu, Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Ponad 1000 osób miesięcznie bierze udział w wydarzeniach organizowanych przez Geek Girls Carrots w 22 polskich i zagranicznych miastach. Do 2015 roku Geek Girls Carrots zorganizowało 250 regularnych spotkań, na których wystąpiło ponad 55 prelegentów. Do tego przeprowadziło 147 warsztatów (m.in. z Pythona, Java Script, Scruma i UX), w których wzięło udział kilkaset osób. Dla wielu uczestników okazały się one początkiem programistycznej drogi. Kontynuują ją zawodowo lub hobbystycznie, np. na cotygodniowych spotkaniach Code Carrots w Kielcach i Warszawie. Weekendowe warsztaty zorganizowane były do tej pory dziesięć razy: w Warszawie, Wrocławiu, Paryżu i Montrealu.

Partnerami trójmiejskich warsztatów są Intel Polska i Park Strefa Startup Gdynia.

Szczegółowe informacje na temat Code Carrots Python powered by Intel znajdują się na stronie.

                                        >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fot.tyt.: Beata Ratuszniak

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.