Szukasz pracy? Wpadnij do ZUS!

21 Lut

Gdański oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na Dzień Otwarty – tym razem, jako pracodawca. W programie m.in. propozycje ciekawych staży i praktyk, porady ekspertów i spotkanie z doradcą zawodowym.

Stabilne warunki pracy, możliwość szybkiego awansu, liczne szkolenia – to tylko część z profitów, jakie oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych swoim pracownikom. Podczas Dni Otwartych, będzie można poznać ZUS „od kuchni”, porozmawiać z wieloletnimi pracownikami oraz zobaczyć jak wygląda praca na konkretnych stanowiskach. Można będzie także skorzystać z porad ekspertów i dowiedzieć się czego wymagamy od potencjalnych pracowników – informuje Krzysztof Cieszyński, Regionalny Rzecznik Prasowy województwa pomorskiego.

Ci, którzy nie są jeszcze pewni jaką drogę zawodową obrać, będą mogli spotkać się z doradcą zawodowym, który podpowie m.in.  jak napisać dobre CV  oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dzień Otwarty w gdańskim ZUS skierowany jest nie tylko do osób poszukujących pracy, ale również do studentów i uczniów, którzy planują  staż albo praktykę. Mile widziane będą także osoby z niepełnosprawnością .

Wszystkich chętnych ZUS zaprasza 10 marca w godz. 10:00–14:00 do swojego oddziału w Gdańsku przy ul. Chmielnej 27/33.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.