Sukces na Szpilkach

1 Cze

Spotkanie w ramach projektu „Sukces na szpilkach” odbędzie się 10 czerwca 2016 roku – godz. 13.00 – w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24 – sala 107 ( I piętro).

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A zapraszają Panie, które:
– prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż 6 miesięcy – 10 osób
– prowadzą działalność gospodarczą ponad 12 miesięcy – 10 osób
– chcą założyć działalności gospodarczą – 10 osób

Mentorem spotkania będzie Dorota Cząstka, właścicielka marki odzieżowej Keyce i prezes studia kreatywnego „HIDAY”. Sukcesy Doroty Cząstki można mnożyć: jest pomysłodawczynią projektu „Gdynia kreatywna” oraz „Projekt: MODA” , marka „Keyce” została dostrzeżona na europejskim rynku mody, co zaowocowało prezentacją firmy w lutowym wydaniu brytyjskiego Vouge, HIDAY jest organizatorem odbywających się z ogromnym powodzeniem targów mody „Polfash Bramee.

Spotkanie urozmaici wykład na temat „Trendu w biznesie – konieczność czy zbyteczność” , który wygłosi Agnieszka Polkowska – kreatorka mody, naukowo i zawodowo zajmująca się obserwacją trendów w dziedzinie mody i designu, właścicielka firmy „Trendspot”.

Panie zainteresowane udziałem w spotkaniu „Sukcesu na szpilkach”, powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie GCWP  i przesłać go e –mailem na adres: a.berg@gdynia.pl.

Źródło: Materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.